Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

10.08.2018

В Надвірній триває відновлення прибудинкових територій

В м.Надвірна на даний час активно тривають роботи по підготовці міста до Дня Незалежності України. Крім того, враховуючи сприятливі погодні умови, на різних об’єктах проводиться ремонт та будівництво доріг, тротуарів, прибудинкових територій та пішохідних доріжок.

Так, нещодавно ще одна прибудинкова територія в місті Надвірна отримала «нове обличчя»,а саме: облаштувано  частину прибудинкової території будинків №21-23 по вул.Мазепи та пішохідної доріжки Мазепи, 23 – Франка, 2.  Асфальтне покриття на даній території було майже відсутнє, і тому  після атмосферних опадів,  тут виникали  великі калюжі з водою. З метою покращення умов проживання мешканців даних будинків та проведення благоустрою житлового фонду міста,  керівництвом та депутатами міської ради було включено капітальний ремонт вищевказаної території в План соціально-економічного розвитку м.Надвірна.

 Крім того, дана територія є стратегічно важливою, оскільки з’єднує центральну частину міста з приватним сектором. Даною доріжкою щодня користуються сотні мешканців вулиць Княгині Ольги, Козацька, Роксолани, М.Підгірянки, Лепкого, Івасюка, Коцюбинського тощо. Також тут розміщена сміттєва зона, і сюди щодня заїжджає спецтехніка комунальних служб міста для збору ти вивозу сміття.

Варто зазначити, що за кошти міського бюджету за останні два роки проведено облаштування вуличного освітлення прибудинкової території будинку №21 по вул.Мазепи, а також замінено вікна в місцях загального користування та ринви і водостоки в будинку №23 по вул.Мазепи.

Вверх