Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

27.05.2019

В Надвірній тривають роботи по ремонту внутрібудинкових мереж електропостачання багатоповерхівок

На даний час в місті активно проводяться роботи по виконанню Програми соціально-економічного розвитку м.Надвірна, зокрема, що стосується утримання житлового фонду міста. Щороку передбачаються перелік багатоповерхових будинків, в яких є необхідним проведення робіт капітального характеру, до яких належить і ремонт систем електропостачання. Протягом останніх 3-х років з 2016 року капітальний ремонт внутрібудинкових мереж електропостачання, заміну електропроводки, а також заміну щитових та щитків здійснили в 28 багатоквартирних будинках житлового фонду міста.

Оскільки більшість будинків житлового фонду міста введені в експлуатацію 40-50 років тому, внутрібудинкові мережі, в тому числі і системи електропостачання, вже фізично зносились і морально застаріли. При розробці Програми соціально-економічного розвитку спеціалістами було обстежено житловий фонд міста та визначено перелік будинків, де необхідним є проведення ремонту вищевказаних мереж.

Цього року в бюджеті міста передбачено кошти на проведення вищевказаних робіт в 3-х будинках житлового фонду міста: Костя Левицького, 1 та Юлії Солдак, 1, 2. Так, нещодавно завершили роботи по капітальному ремонту внутрібудинкової системи електропостачання будинку №1 по вул.Юлії Солдак. Даний 8-ми під’їзний будинок побудований в 1962 році, налічує 129 квартир, де проживає понад 300 мешканців. За понад 55 літній період експлуатації система електропостачання фізично застаріла і в зв’язку із значним збільшенням електроприладів, не могла повноцінно справитись із навантаженням. Часті перепади напруги завдавали мешканцям будинку певних незручностей, тому було вирішено здійснити капремонт внутрібудинкової мережі електропостачання. До цього часу для всіх споживачів функціонувала одна фаза, а після проведення ремонту кожен під’їзд підключено до 3-х фаз, що дало змогу розвантажити всю систему. Крім того, було замінено електропроводку, щитки і щитові та інше електрообладнання.

Варто зазначити, що на сьогодні вже здійснено заміну електропроводки і в будинку №1 по вул.Костя Левицького. Крім того, активно тривають інші роботи по підтримці житлового фонду міста, а саме:  відновлення прибудинкових територій, заміна вікон в місцях загального користування та капітальний ремонт – заміна ринв і водостоків в багатоповерхових будинках міста.

Вверх