Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

31.03.2017

В Надвірній відбулась зустріч з представниками міжнародного проекту ЄС/ПРООН

У середу, 29 березня, місто Надвірну з робочим візитом відвідали представники Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»: інженер з впровадження Проекту Олег Баранецький та обласні координатори Леся Попелюх і Олеся Хомин.

Завдяки злагодженій і тісній співпраці в рамках міжнародного проекту, на даний час в м.Надвірна успішно реалізували 8 проектів, а ще 3 проекти на стадії впровадження, загальна вартість яких складає близько  4 845 000 грн. Зокрема, в минулому році розпочались роботи по реалізації 4 мікропроектів, а саме: ОСББ «Хронос» (вул.Руднєва, 25) – капітальний ремонт покрівлі даху будинку; ОСББ «Добробут 2010» (вул.Франка, 4а) – технічне переоснащення освітлення придворової території та сходових кліток з втіленням інноваційних технологій з використанням сонячної енергії; ОСББ «Черемош-8» (вул.Купчинського, 8) – капітальний ремонт покрівлі даху та фасаду будинку та ОСББ «Злагода-10» (вул.М.Черемшини, 10) – капітальний ремонт внутрібудинкових мереж водопостачання та водовідведення, системи енергопостачання, заміна вікон та вхідних дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування. 3 проекти на даний час успішно впроваджено, ще на одному об’єкті роботи змушені були припинити в зв’язку з несприятливими погодними умовами, проте найближчим часом роботи відновляться.

Під час візиту інженер з впровадження Проекту Олег Баранецький та обласні координатори відвідали об’єкти та ознайомились із проведеними роботами.

Крім того, представники європейської ініціативи провели зустріч з міським головою Зіновієм Андрійовичем та муніципальним координатором Олегом Антонюком, під час якої підвели підсумки співпраці Надвірнянської міської ради та Програмою розвитку ООН в 2016 році. На зустрічі обговорили також проект “Надвірна – безпечне місто: встановлення системи відеоспостереження в громадських місцях міста” напрямку “Розумні міста”, реалізація якого нещодавно розпочалась в місті Надвірна. Представники Проекту та Надвірнянської міської ради розглянули питання співпраці на 2017 рік в рамках мікропроекту МРГ, спрямованого на комплексну термомодернізацію будівель та залучення додаткових коштів на його реалізацію. Мета проекту – зниження  енергоспоживання і зменшення витрат на енергоресурси, що включає:

– заміну вікон на енергозберігаючі;

– утеплення зовнішніх стін будівлі;

– утеплення перекриття горища;

– утеплення перекриття холодного підвалу тощо.

Вверх