Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

29.09.2016

В Надвірній відбулось пленарне засідання семінару в рамках міжнародного проекту «EcoBRU»

Сьогодні, 29 вересня, в приміщенні Центру студентської творчості та дозвілля Надвірнянського коледжу НТУ відбулось пленарне засідання семінару «Міжнародний досвід підвищення кваліфікації викладачів технікумів, коледжів і ПТУ з екологічної освіти в рамках проекту EcoBRU». Даний проект має на меті розробку та впровадження спільних нових програм; запровадження тестування та офіційне визнання електронних навчальних курсів екологічної освіти для вчителів всіх рівнів загальної та професійної освіти, а також для державних службовців; адаптацію та модернізацію існуючих бакалаврських і магістерських програм екологічних змісту.

Учасників семінару урочисто привітали координатор проекту, Університет Падерборн (Німеччина), В’ячеслав Нікітін, заслужений працівник освіти України, директор Надвірняського коледжу НТУ Ростислав Нагорний та Надвірнянський міський голова  Зіновій Андрійович. Ростислав Нагорний зазначив, що даний міжнародний проект та реалізація його напрямків є дуже важливими для Надвірнянського коледжу. Це допоможе в майбутньому розширити міжнародні зв’язки і контакти через виконання освітянських та наукових проектів, сприяти розвитку двосторонніх відносин з університетами інших країн, участі у проведені конкурсів на отримання грантів щодо фінансування виконання наукових досліджень від міжнародних фондів та громадських організацій.

Міський голова привітав учасників семінару та представників міжнародних делегацій. Зазначив, що для нашого регіону підвищення рівня екологічної освіти є дуже важливим, адже Надвірнянський район та місто Надвірна є багатими на природні ресурси, з різноманітним та унікальним рослинним і тваринним світом. Саме в Надвірнянському районі збереглися природні ландшафти, особливо праліси, ендемічні і реліктові види рослин і тварин, саме тут є значні рекреаційні ресурси. Зіновій Андрійович коротко зупинився на актуальних питаннях нашого регіону та України вцілому. Також висловив щиру подяку нашим бійцям, які на Сході України захищають територіальну цілісність нашої держави в російсько-українській війні. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували загиблих Героїв України.

Зі сцени також звучали музичні вітання учасників семінару від студентів Надвірнянського коледжу.

Після урочистого відкриття представники з Білорусії, України, Росії, а також з Європейського Союзу: Німеччини, Латвії, Словаччини розпочали свої доповіді про екологічну складову в професійно-технічній освіті в навчальних закладах різних країн, про результати реалізації проекту «EcoBRU» в Україні, Росії та Білорусії, дидактичні концепції академічного навчання та викладання, аспекти контролю якості, моделювання забруднення повітря тощо. 30 вересня запланована робота в секціях, де обговорюватиметься екологічні складові в професійно-технічній освіті та проведення підсумків проекту.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх