Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

15.01.2018

В Надвірній відбулось «Свято Пампуха» та конкурс Різдвяного дійства в рамках фестивалю “Файне Різдво”

Мешканців та гостей Надвірної продовжує вражати своєю колоритністю та самобутністю культурно-мистецький проект «Файне Різдво». Напередодні свята Старого Нового Року співорганізатори фестивалю Надвірнянська райдержадміністрація, Надвірнянська районна рада та Надвірнянська міська рада вперше на теренах нашого міста на центральній площі біля головної ялинки провели грандіозне «Свято Пампуха». Саме пампух є невід’ємною стравою на святковому столі в кожній надвірнянській родині. 
На «Святі Пампуха» справжні ґаздині Надвірнянщини мали змогу продемонструвати свої кулінарні здібності. Цьогоріч гостей фестивалю пригощали рекордною кількістю таких смаколиків: працівники дошкільних навчальних закладів міста напекли понад 1500 пампухів – і солодких, і солоних, з різними начинками. Кожен міг поласувати цим шедевром української кухні. 
Працівники Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді підготували неперевершену мистецьку програму, в рамках якої було проведено різноманітні конкурси та забави. Особливо вразили гостей конкурс різдвяних віншувань і щедрувань, конкурс пампухоїдів. Працівники Центру дитячої творчості провели всім бажаючим майстер-клас зав’язування української хустки. На сцені «Файного Різдва» вітали зі святом колядками вихованці та педагоги центру дитячої творчості. Всі гості фестивалю в унісон колядували, танцювали біля ялинки, де відчувався справжній дух Різдва. Міський голова Зіновій Андрійович висловив щирі слова подяки працівникам Центру дитячої творчості та дошкільних навчальних закладів за активну участь та підтримку в організації свята. Після «Свята Пампуха» біля головної ялинки надвірнянців зібрала файна новорічна дискотека «Старий Новий Рік».
У величне християнське свято Василія Великого колядувала вся Надвірнянщина, адже відбувся районний фестиваль-конкурс Різдвяного дійства. Такий конкурс вертепів, заснований та організований відділом культури Надвірнянської РДА та Надвірнянським РБК, вже став традиційним і проходить на теренах Надвірнянщини вже кілька років поспіль. Високу майстерність та яскраві вертепи як на сцені “Файного Різдва”, так і Надвірнянського РБК, показали колективи з Надвірної, Волосова, Вишнівців, Красної, Биткова, Тисменичан, Переросля, Чорного Потоку, Зеленої, Делятина, Пньова, Гаврилівки. Гостями фестивалю стали учасники творчого колективу Отинійського будинку культури.
Культурно-мистецький проект «Файне Різдво у Надвірній» триватиме ще тиждень. 16 січня відбудуться виступи народного аматорського вокального ансамблю «Черлені Пацьорки» Делятинського НД та колективів загальноосвітніх шкіл району. 17 січня свою концертну програму представлять колективи Делятинської, Надвірнянської та Тисменичанської дитячих музичних шкіл. 19 січня дивуватиме своїм виступом Національний академічний гуцульський ансамбль пісні і танцю «Гуцулія». 
Файне Різдво запрошує!

Фото Володимира Питлюка

Фото Володимира Питлюка

Фото Володимира Питлюка

Вверх