Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

04.07.2017

В Надвірній відбулось засідання пленуму обласної спілки журналістів

Сьогодні, 4 липня, в залі засідань ДП «Надвірнянський лісгосп» відбулось чергове засідання пленуму Івано-Франківської обласної спілки журналістів Національної спілки журналістів України. Розпочала засідання голова спілки Лілія Боднарчук, яка привітала своїх колег та запрошених на зустріч і представила учасників пленуму. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять члена Національної спілки журналістів України Ростислава Михайловського. Привітати журналістів завітали міський голова Зіновій Андрійович, перший заступник Надвірнянської РДА Іван Тодорук, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак та в.о. начальника ДП «Надвірнянський лісгосп» Іван Кузюк. Зокрема, Зіновій Андрійович зауважив, що для нашого міста велика честь приймати виїзний пленум  обласної спілки журналістів, завдяки якому є можливість обмінятись досвідом, а також обговорити ті наболівші питання, які сьогодні є в суспільстві. Подякував за наполегливу працю і наголосив, що саме журналістам завжди доводиться тримати руку на пульсі подій, оперативно і правдиво їх висвітлювати, стояти на захисті українського слова і відстоювати український інформаційний простір. Міський голова коротко зупинився на головних напрямках життєдіяльності нашого міста, зокрема торкнувся питання туристичної привабливості, плани щодо проведення часткової реставрації західної вежі Пнівського замку в рамках обласного проекту, реалізації міжнародних проектів на території нашого міста, проблеми реструктуризації великих підприємств, які знаходяться на території Надвірної тощо.

На засіданні пленуму розглянули такі питання, як реформування комунальної преси (головні здобутки та невдачі), створення суспільного мовлення та визначили пріоритетні напрямки в діяльності обласної спілки журналістів Національної спілки журналістів України на 2017-2018 рр.

Після обговорення вищевказаних питань учасникам пленуму провели коротку екскурсію містом. Зокрема, члени обласної спілки журналістів оглянули  результати реалізації обласних проектів на території нашого міста: сквер пам’яті Героям ОУН-УПА Марті та Миронові Свідрукам та символічну могилу «Борцям за волю України». Відвідали музей історії Надвірнянщини, де побували на виставці робіт художника Дмитра Угринюка, та оглянули вольєрне господарство ДП «Надвірнянський лісгосп» в с.Лоєва.

 

 

 

 

 

 

Вверх