Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

30.05.2018

В Надвірній відбувся фестиваль «Ти не один»

“Ти не один” – під такою назвою сьогодні, 30 травня, в Надвірнянському районному будинку культури відбувся щорічний фестиваль творчості дітей з особливими потребами. Такий фестиваль, організований відділом освіти Надвірнянської РДА, традиційно проходить в Надвірній напередодні Міжнародного дня захисту дітей і має на  меті сприяти творчому розвитку діток з особливими потребами та привернути увагу громадськості до їх проблем.

В рамках фестивалю відбувся святковий концерт, в якому взяли участь учні шкіл Надвірнянського району.  Послухати талановитих хлопців і дівчат зібралось чимало глядачів. Привітати учасників на фестиваль завітали керівники району та міста, зокрема голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, перший заступник голови Надвірнянської  РДА Богдан Зеленчук та міський голова Зіновій Андрійович. На початку концерту начальник відділу освіти Надвірнянської РДА Степан Северилов зазначив, що завдяки таким заходам діти з особливими потребами та їх батьки дійсно мають змогу відчути підтримку з боку громадськості. І не зважаючи на ті випробування, які випали на їхню долю, діти показують всім свою неймовірну силу духу, демонструють всю свою талановитість, унікальність та багатогранність.

Представники міської та районної влад вручили дітям з особливими потребами сертифікати з грошовими преміями на допомогу в лікуванні.

Подивували своїми талантами і надзвичайно зворушливими виступами Юліана Брайляк, Анастасія Пилка, Віра Бас, Юліана Амброзяк, Андрій Попович, Віра Гресько, Дмитро Попович, Віталій Андріїв, Анна-Марія Мисливчук, Марія Чорна, Вероніка Клим’юк, Ангеліна Яремчук, Олександр Голіней, Віталія Кахній, Марія Білоус,  Сніжана Дідик, Олена Дубіщак, Андрій Петруняк, Максиміліан Ткач та Віра Олєйнікова. Сонячні танцюристки Софія Савчук, Катерина Ногіна, Аліна Гордійчук вразили глядачів танцем «Гуцулка».

Всі учасники фестивалю отримали подарунки та грамоти, а глядачі – неповторні враження.

Вверх