Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

11.07.2019

В Надвірній відбувся обмінний візит в рамках міжнародного проекту HOUSES

Сьогодні, 11 липня, до Надвірної завітали представники ініціативних груп та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), контактні особи органів місцевого самоврядування Тернопільської області, зокрема міст Тернопіль та Теребовля, а також міста Івано-Франківськ з метою обміну досвідом в реалізації проектів та впровадження сталих енергоефективних рішень. Захід організований в рамках впровадження проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) спільно з Надвірнянською міською радою

 В Надвірнянській міській раді учасників делегації гостинно зустріли  міський голова Зіновій Андрійович, перший заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук та муніципальний координатор м.Надвірна Олег Антонюк.

З вступним словом виступили Леся Попелюх та Ігор Стефанів – регіональні координатори ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Івано-Франківській та Тернопільській областях. Міський голова коротко презентував наше місто, розповів про головні напрямки співпраці міської ради в рамках різноманітних проектів та програм, зупинився на головних аспектах роботи міської ради, які стосуються житлово-комунального господарства. Зокрема, активно обговорили питання функціонування мереж та тарифів на вуличне освітлення в умовах сучасного енергоринку.

Привітав гостей нашого краю і перший заступник голови Надвірнянської РДА, який є головою депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства Богдан Зеленчук, який  детально розповів про співпрацю депутатського корпусу міської ради з ініціативними групами та ОСББ міста, програму підтримки ОСББ, яка діє в міському бюджеті вже декілька років та про результати впровадження проекту ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Надвірнянському районі та м.Надвірна.

Координатор муніципальних проектів Олег Антонюк ознайомив присутніх з результатами співробітництва з проектом ПРООН, інструментами підтримки розвитку ОСББ в м.Надвірна та презентував кращі практики впровадження спільних проектів. Ознайомили з діяльністю  ОСББ  м.Надвірна голови об’єднань співвласників Оксана Мерцало та Оксана Космірак. Після обміну досвідом, гості міста відвідали багатоквартирні житлові будинки, де є створені ОСББ, де були реалізовані мікропроекти в рамках міжнародного проекту та здійснені роботи в рамках Програми підтримки ОСББ м.Надвірна.

Вверх