Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

12.02.2018

В Надвірній відбувся VІІ фестиваль коляд «На Рождество…»

«Всяке дихання нехай хвалить Господа!» – під таким гаслом в неділю, 11 лютого, завершуючи відзначення новорічно-різдвяних свят у м.Надвірна, у Прокатедральному Соборі Благовіщення Пресвятої Діви Марії, відбувся VІІ фестиваль коляд «На Рождество…». Даний фестиваль став вже традиційним і проходить на теренах нашого міста всьоме під патронатом міського голови Зіновія Андрійович, за організації та фінансової підтримки Надвірнянської міської ради і депутатського корпусу.

Мета фестивалю – прославлення народженого Спасителя у автентичних прадідівських колядках, культурно-мистецьке відродження нашого краю. Особливо вражає фестивальна програма, мистецький рівень колективів і, звичайно, оригінальність самого задуму. Щороку дійство має свою спрямованість і своєрідну тематику. Вперше фестиваль відбувся в 2011 році, закликом якого був «Христос рождатиметься в Україні допоки лунатиме різдвяна коляда та любов`ю горітимуть до Нього серця подібно Вашим…».

Варто зазначити, що цьогорічний фестиваль став одним із найчисельніший. Насичена культурно-мистецька програма, в якій взяли участь ансамблі, колективи, хори та солісти не тільки з Надвірнянщини і Прикарпаття, а й всієї України, які вразили присутніх своїм високопрофесійним виконанням традиційних та автентичних місцевих колядок, талановитістю та неординарністю. Учасники фестивалю колядували в ім’я прослави Бога, серед яких: хор «Вервиця» Прокатедрального собору Благовіщення Пресвятої Діви Марії (керівник Олеся Борищак), хор «Фіміам» церкви Покрови Пресвятої Богородиці (керівник Марія Рудяк), народний аматорський хор «Феліціо» (керівник Наталія Байдак), чоловічий октет Прокатедрального Собору Пресвятої Діви Марії (кер. Віктор Чудновський), Заслужена артистка України Ольга Молодій та її донька Марічка. Крім надвірнянських виконавці на фестиваль завітали колядники з інших міст, зокрема хор «Аскольд» (кер. Ольга Засадна) м.Київ, Український струнний ансамбль «Кватро Корде» (кер. Анджела Приходько), родинний гурт «Савка бенд» з  м.Івано-Франківськ, хор «Аксіос» (кер. Наталія Михайленко) з м.Тлумач, солістка Оксана Савчук, «Гвоздецькі газди» (кер. Любомир Боднарук) та фольклорний гурт «Гвізд» (кер. Світлана Ців’юк) .

Найочікуванішим для надвірнянців став виступ Ніни Матвієнко – надзвичайно талановитої, неперевершеної української співачки, Народної артистки України, Героя України, лауреата різноманітних всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів, яка по праву носить звання «душа української пісні».

На завершення фестивалю міський голова Зіновій Андрійович зазначив, що з року в рік, на фестивалі «На Рождество…» всією надвірнянською громадою через спільну щиру коляду і молитву ми прославляємо народження Спасителя і просимо Божої Благодаті на нашу українську землю. Завдяки таким фестивалям ми з покоління в покоління свято бережемо і передаємо наші традиції і звичаї, в автентичних колядках відроджуємо прадавню українську культуру. Зіновій Андрійович висловив щирі слова вдячності всім, хто приклався до організації фестивалю, учасникам та гостям заходу.

Всім учасникам фестивалю вручили подяки та сувеніри. Особливу подяку висловили Декану Надвірнянському УГКЦ отцю Андрію Бакоті, який щороку докладає свої зусилля для організації фестивалю та гостинно відчиняє двері Собору для спільної коляди. Подяку вручили також міському голові Зіновію Андрійовичу, депутатському корпусу та апарату Надвірнянської міської ради за сприяння в проведенні фестивалю, піднесенні духовно-культурного рівня українського народу, збереження та популяризацію різдвяних традицій.

Варто наголосити, що кожен з учасників та гостей заходу мав можливість долучитись до благодійної акції, а саме допомогти у лікуванні онкохворих діток. Крім того, в Храмі   проходила виставка робіт вихованців Надвірнянської  дитячої художньої школи «Різдвяний вернісаж».

Вверх