Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

27.04.2016

В Надвірній відкрито пам’ятник ліквідаторам аварії Чорнобильської АЕС

  26 квітня 1986 року – трагічна дата, яка назавжди увійде в історію, як найбільша техногенна катастрофа в ХХ столітті. Ось уже 30 років не стихає відлуння Чорнобильських дзвонів, не втрачає своєї гіркоти слід, який залишила після себе страшна аварія, наслідком якої стало безліч непоправних людських втрат. У вівторок, 26 квітня, в Надвірній відбулись заходи з нагоди 30-ї річниці страшної катастрофи на ЧАЕС, під час яких за ініціативи та сприяння міського голови Зіновія Андрійовича та підтримки голови районної ради Івана Гурмака було відкрито пам’ятний знак ліквідаторам Чорнобильської аварії. У заходах прийняли участь керівництво району, міста, члени районної спілки «Чорнобиль», учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, громадські організації, працівники організацій, установ та громадськість.

  Всечесні Отці відправили панахиду за жертвами Чорнобильської аварії та освятили пам’ятний знак. Представники районної, місцевої влади та районної спілки «Чорнобиль» поклали корзини з квітами та лампадки до підніжжя пам’ятника.

  В своєму виступі міський голова зауважив: «Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобильська катастрофа завдяки самопожертві ліквідаторів аварії стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ми низько схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів, які не думали про нагороди, відзнаки, не ховалися за спини товаришів і наражались на смертельну небезпеку.» Також Зіновій Андрійович хвилиною мовчання вшанував пам’ять померлого бійця АТО, мешканця м.Надвірна, Юрія Ментинського.

  Керівництво району та міста вручили учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС грамоти та пам’ятні медалі за проявлену мужність, самовідданість, високий професіоналізм та активну громадську діяльність.

  Голова районної спілки «Чорнобиль» Роман Бенюк висловив слова щирої подяки всім, хто долучився до відкриття пам’ятного знаку та побажав учасникам ліквідації міцного здоров’я, мирного неба, сімейного затишку, подяки та шани від людей.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DSC_7805

O

DSC_7817

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DSC_7849

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх