Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

08.07.2017

В Надвірній відсвяткували Івана Купала та День Молоді

В п’ятницю, 7 липня, в міській зоні відпочинку ім.Н.Яремчука, відбулось традиційне святкування Івана Купала та Дня Молоді за організації та фінансової  підтримки Надвірнянської міської ради та за сприяння Надвірнянської РДА і Надвірнянської районної ради. Привітати учасників святкувань завітали міський голова Зіновій Андрійович та заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук. Міський голова у своєму виступі зазначив, що Надвірна вкотре стала культурно-мистецьким центром. Вже доброю традицією в нашому місті є святкування Івана Купала – найколоритнішого та найцікавішого українського свята, в якому вдало переплелися народні і християнські традиції. Ті прадавні традиції дійшли до наших днів і перетворились на театралізовані дійства, які приносять позитивні емоції та дають можливість цікаво провести час. Зіновій Андрійович привітав всіх присутніх з великим християнським святом – Різдвом Івана Хрестителя, а всім, хто має ім’я Іван та Іванна побажав міцного здоров’я, щастя, мирного неба, добробуту та злагоди. Міський голова висловив також щирі слова подяки художнім колектива, керівництву району, відділу культури та іншим підрозділам Надвірнянської РДА, комунальним службам та всім, хто долучився до організації святкувань.
За розвиток молодіжного руху Надвірнянщини, реалізацію молодіжних проектів та з нагоди Дня молоді Богдан Зеленчук та Зіновій Андрійович вручили подяки Надвірнянської РДА, районної та міської рад громадським організаціям, таким як:профспілковому комітету студентів Надвірнянського коледжу НТУ, “Молодіжному товариству “Без кордонів”, молодіжному товариству “АГАПЕ” с.Гаврилівка, НСОУ Пласт станиці Надвірна та Білі Ослави.
Аматорські колективи Надвірнянщини підготували культурно-мистецьку програму, в якій взли участь фольклорно-етнографічний колектив «Шовкова косиця» (керівник Олена Яченко), духовий оркестр районного будинку культури під орудою Богдана Абрата, колективи м.Надвірна, с.Гвізд, Молодків, Перерісль та ін. І як завжди колоритності дійству додав неперевершений трембітар Микола Павук. Під час святкових заходів діяла фотовиставка Романа Глодана та Ярослава Лозинського. Всі присутні мали можливість брати участь у різноманітних конкурсах, іграх та забавах. Дівчата плели та пускали на воду вінки. Головним атрибутом свята стала Купальська ватра. Тільки найсміливіші хлопці та дівчата перескакували через вогонь. Ввечері біля сцени розпочалось святкування Дня Молоді за участі відомих гуртів “Полюс” та “Петрос”.

Вверх