Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

31.10.2018

В Надвірній відзначили 100-річчя проголошення ЗУНР

Сьогодні, 31 жовтня, в Надвірнянському районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення 100-річчя утворення Західноукраїнської Народної Республіки за участі міського голови Зіновія Андрійовича, голови Надвірнянської РДА Олександра Кеніза та  його першого заступника Богдана Зеленчука,  заступника голови Надвірнянської районної ради Ігоря Писклинця, курсантів та викладачів Прикарпатського військово-спортивного ліцею, громадських організацій, колективів установ, підприємств та громадськості.

Заходи розпочались з урочистого виконання Державного Гімну України. Пам’ять про загиблих Героїв України всі присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятників Т.Г.Шевченку та І.Я.Франку, символічної могили «Борцям за волю України», стели Героїв Небесної Сотні, пам’ятного знаку Героям ОУН-УПА Марті та Миронові Свідрук та пам’ятній дошці Я.Стецько. З історичною довідкою виступив викладач-методист Надвірнянського коледжу НТУ, член НСЖУ Володимир Свягла.

Як зазначив міський голова Зіновій Андрійович, події листопада 1918–го року стали символом невмирущої ідеї та виявом високого патріотизму і безмежної любові до своєї Батьківщини, де українці вкотре показали щире прагнення жити у вільній демократичній суверенній державі. ЗУНР проіснувала недовго, проте це був час, коли українці вперше за багато століть стали творцями власної долі. Зросла національна самосвідомість українців та закріпилося почуття національної гідності, які через століття передалися нашому теперішньому поколінню Героїв України: Героям Небесної Сотні та Героям російсько-української війни. Зіновій Андрійович побажав, щоб звитяга та героїзм незламних борців за волю України гуртували нас задля перемоги та давали наснагу для задля утвердження Української Самостійної Соборної Держави.

Голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, заступник голови Надвірнянської районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович та заступник голови  ГО «Спілка воїнів АТО «Прикарпаття» Андрій Левицький вручили відзнаки, подяки та грамоти учасникам АТО та громадським діячам. Урочистості, приурочені 100-річчю утворення ЗУНР, продовжитлись святковим концертом. Із патріотичним піднесенням свої музичні композиції виконали фольклорно-етнографічний колектив «Шовкова косиця», муніципальний народний оркестр «Аркан» ім.С.Орла, народний аматорський ансамбль «Скарбниця» Гвіздського РБК, солісти Валентина Іваніцька, Олександра Гайдаш, Владислав Янцюк, Микола Ровенко, дует у складі Тетяни Миколюк та Вероніки Боднарук, танцювальний ансамбль «Горянка».

Вверх