Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

11.05.2017

В Надвірній відзначили День Європи

Сьогодні, 11 травня, на майдані Шевченка відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Європейського Союзу. Захід приурочений до Дня Європи та  ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС про скасування візових вимог для громадян України.

У церемонії взяли участь представники районної та міської влад, учасники АТО, курсанти Прикарпатського військово-спортивного ліцею, учні шкіл, громадські організації та мешканці міста.

День Європи – свято, що офіційно відзначається в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року і символізує започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Почесну місію підняття Державного Прапора України та прапора Європейського Союзу виконали міський голова Зіновій Андрійович, заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук, заступник голови Надвірнянської районної ради Ігор Писклинець, голова районної ради старшокласників Надія Шпинта та голова ради сержантів Прикарпатського військово-спортивного ліцею Павло Йохтур.

Як зазначив міський голова Зіновій Андрійович, День Європи – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації. Відзначаючи цей день, ми підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. Саме європейські цінності та ідеали український народ відстояв під час Революції Гідності і сьогодні українці, на жаль, змушені платити високу ціну за свій європейський вибір і краще майбутнє для своєї країни та своїх дітей.  Але завдяки спільним зусиллям, непохитній вірі та сильному духу ми вистоїмо та переможемо і Україна зможе посісти гідне місце в Європі.

На даний час Рада ЄС затвердила безвізовий режим для України. Документ президенти Європарламенту та Ради ЄС мають підписати у Європарламенті 17 травня. Після підписання законодавчий акт має бути оприлюднений в Офіційному журналі ЄС і набере чинності через 20 днів.

 

 

 

Вверх