Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

23.05.2018

В Надвірній відзначили День Героїв України

Сьогодні, 23 травня, біля пам’ятного знаку Героям УПА Марті і Миронові Свідрукам відбулись заходи з відзначення Дня Героїв України за участі представників районної та місцевої влад,  вояків  районного проводу Братства ОУН-УПА, воїнів АТО, курсантів Прикарпатського військово-спортивного ліцею, громадських організацій, установ, підприємств та громадськості.

Історія і сучасність українського народу – це подвиг Героїв, які є взірцем самовідданої боротьби, самопожертви та патріотизму, Героїв, хто інтереси України та її державності  поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних та близьких і були вірними своїй ідеї до останнього подиху.

Вже понад сімдесят років всі свідомі українці відзначають 23 травня як День Героїв, який постановив в 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів. День Героїв – це данина шани пам’яті всіх українців, які віддано любили свою державу, свою рідну землю та за покликом серця взяли до рук зброю і кинулись у вир боротьби за незалежність України: воїни княжої доби, українські козаки, гетьмани, гайдамаки, Українські Січові Стрільці, вояки Української Галицької Армії, Армії УНР, Герої Крут, Герої Базару, члени ОУН, вояки Української Повстанської Армії, Герої Небесної Сотні, Герої, які віддали своє життя за Україну в російсько-українській війні.

Сьогоднішні заходи розпочались з урочистого виконання Державного Гімну України. Представники влади вшанували пам’ять полеглих Героїв України покладанням квітів до пам’ятного знаку Героям УПА Марті і Мирону Свідрукам та хвилиною мовчання. Всечесні отці відправили панахиду за Героями України, які поклали своє життя на вівтар свободи і незалежності нашої держави. Від районного проводу Братства вояків ОУН-УПА до присутніх звернувся Іван Кисляк, який прочитав авторський вірш про самовіддану боротьбу повстанців на території міста Надвірна  в роки національно-визвольних змагань. З привітальним словом до учасників заходу звернувся також депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко.

 Міський голова Зіновій Андрійович у своєму виступі зауважив, що загартована роками історичних лихоліть та поневірянь, українська нація щоразу в кожному поколінні народжувала Героїв, котрі піднімались на боротьбу, жертвували власним життям, виборюючи перемогу. Ще ніколи не були ми ближчі до зрозуміння того, хто такі Герої, як саме у нинішній час, коли сотні українських патріотів віддають свої життя в ім’я великої ідеї – Вільної Самостійної Незалежної Держави. Ми повинні бути свідомі того, що не завжди маємо змогу боротися зі зброєю в руках за наш вічний ідеал, але завжди маємо змогу його наближувати нашими щоденними вчинками та добросовісною працею. Адже життя дає нам щоденну нагоду класти і нашу цеглинку до виконання Заповіту, який залишили нам у спадок наші Герої: “Українці! Нема трудів, немає жертв, немає смерти, є тільки ціль, за яку ми і наші попередники від тисячоліть свої голови клали. Здійсніть наш заповіт”. Сьогодні від нашого покоління в цілому і кожного з нас зокрема залежить, чи звучатиме гордо і могутньо ім’я Україна і Український народ.

Голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак та міський голова Зіновій Андрійович вручили відзнаки та грамоти учасникам бойових дій та воякам УПА за мужність, патріотизм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Героїв.

Звучали патріотичні пісні у виконанні солістів та ансамблів художньої самодіяльності Надвірнянщини. Також сьогодні на майдані Шевченка з нагоди Дня Героїв організована виставка військового спорядження.

Вверх