Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

04.07.2019

В Надвірній відзначили День Національної поліції

Сьогодні в Надвірнянському відділі поліції відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Національної поліції України, який згідно Указу Президента України відзначається щорічно 4 липня. Надвірнянських працівників поліції завітали привітати представники духовенства, районної та міської влад, керівництво СБУ, прокуратури та рятувальної служби.

Урочистості розпочались з привітального слова начальника  Надвірнянського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області підполковника поліції Миколи Сидорука, який відзначив відповідальність та професіоналізм своїх колег у виконанні службових обов’язків та вручив подяки кращим працівникам поліції. Також Микола Сидорук згадав поліцейських, які несли та сьогодні несуть службу в зоні бойових дій та оголосив хвилину мовчання за загиблими Героями в боротьбі за свободу та незалежність нашої держави.

Декан Надвірнянського деканату УПЦ Митрофорний Протоієрей Олег Траско поблагословив надвірнянських поліцейських на добре виконання свого обов’язку.

Від імені міського голови, депутатського корпусу, громади міста та від себе особисто привітав з професійним святом поліцейських і заступник міського голови Василь Василенко, який зазначив: «Саме працівники поліції присвятили своє життя надзвичайно відповідальній, ризикованій, важкій та важливій справі – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує. У повсякденній роботі Ви демонструєте високий професіоналізм, мужність, відданість справі, Присязі та службовому обов’язку. Щира подяка Вам за самовіддану працю і бажаю, щоб Господь щомиті оберігав Вас від всіх бід і негараздів, а кожен день сповнювався гордістю за обрану професію, шаною і повагою людей». Також з нагоди свята заступник міського голови вручив Надвірнянському відділу поліції персональний комп’ютер для допомоги в роботі та покращення матеріально-технічної бази установи. За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків кращих працівників Василь Василенко нагородив грамотами Надвірнянської міської ради.

До привітальних слів також приєднались голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, начальник районного управління СБУ Роман Парфан, заступник керівника Надвірнянської місцевої прокуратури Лизак Роман та начальник Надвірнянського РВ УДСНС України в Івано-Франківській області Андрій Мочерняк.

Вверх