Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

17.03.2017

В Надвірній відзначили День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Сьогодні в Надвірнянській міській раді відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення професійного свята людей, які забезпечують належну життєдіяльність нашого міста, роблять життя його мешканців комфортним, затишним та безпечним – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення,  за участі представників міської і районної влади та працівників комунальних підприємств м.Надвірна.

З привітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Олег Йосипенко, який  зазначив, що сьогодні в Надвірній функціонують 5 комунальних підприємств та 2 товариства з обмеженою відповідальністю, що надають комунальні послуги, в яких налічується понад 400 працівників. Без цілодобової роботи даних підприємств важко уявити життя нашого міста. Олег Йосипенко подякував за щоденну клопітку працю працівників комунальної сфери, які роблять все можливе для розвитку нашого міста,  докладають всіх зусиль задля добробуту його мешканців і громади.  Також зазначив значимість роботи зокрема кожного з комунальних служб, адже саме на їхніх плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення належної життєдіяльності Надвірної. За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у роботу комунальних підприємств та активну громадську позицію було нагороджено грамотами Івано-Франківської ОДА, обласної профспілки працівників ЖКГ, Департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА працівників КП «Надвірнаводоканал» Випринюка Володимира, Іванківа Василя; КП «Надвірнянський житловик» Меленевич Світлану, Боденко Катерину, КП «Надвірнакомунсервіс» Угринчука Василя та Власова Ярослава.

Працівників комунальних підприємств привітали також голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, заступник голови РДА Богдан Зеленчук та заступник Надвірнянської районної ради Ігор Писклинець і вручили грамоти Надвірнянської РДА та Надвірнянської районної ради за високий професіоналізм, значний внесок у розвиток житлово-комунального господарства м.Надвірна Демчук Марії, Шкірко Івану, Ганко Федору, Максимцю Степану, Готру Івану, Юрчук Любові, Литвинюку Юрію, Шуляку Василю, Корнелюк Євгену, Куртянику Володимиру та Капущаку Михайлу.

Особливі щирі слова вдячності всім працівникам комунальних служб міста висловив міський голова Зіновій Андрійович, який зазначив, що, не зважаючи на складну ситуацію, яку переживає сьогодні наша держава, завдяки працьовитим рукам, високому професіоналізму, відданості роботі комунальників, спільними зусиллями, наша Надвірна з кожним днем стає красивішою, привабливішою і чистішою, розвивається інфраструктура міста, освітлюються вулиці, без перебоїв в будинки подається вода, в чистоті утримуються вулиці, під’їзди, прибудинкові території, парки, сквери. Працівники комунальних служб працюють 24 години на добу, і вдень і вночі, в будні і свята, без вихідних, за будь-якої погоди і цим забезпечують надвірнянцям комфортне проживання в місті.

За багаторічну сумлінну працю, за високий професіоналізм, з нагоди професійного свята грамотами Надвірнянської міської ради були нагороджені кращі працівники комунальних підприємств: Романко Розалія, Масник Ігор, Паньків Василь, Сморжанюк Андрій, Угринюк Андрій, Костів Роман, Білоган Лілія, Тирська Мар’яна,  Гречко Михайло, Чабанюк Мирон,  Шуляк Василь, Гутин Тарас, Закутинська Світлана,  Бевзюк Богдан, Гошівський Іван, Демедюк Марія, Півнюк Василь, Федяк Оксана, Садрук Олена,  Гандзюк Ганна, Швайковник Любов та Рослякова Олександра.

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення! В переддень Вашого професійного свята прийміть слова щирої вдячності за Вашу самовіддану працю. Миру, здоров’я та процвітання Вам і Вашим родинам, подяки та поваги від людей та нових звершень на благо розвитку нашого міста!

 

Вверх