Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

16.03.2018

В Надвірній відзначили День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Традиційно в третю неділю березня ми відзначаємо День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення – професійне свято людей, які своєю сумлінною щоденною і цілодобовою працею забезпечують належну життєдіяльність міста. Сьогодні в Надвірнянській міській раді відбулись урочисті заходи з нагоди свята за участі міського голови Зіновія Андрійовича, першого заступника Надвірнянської РДА Богдана Зеленчука, першого заступника міського голови Олега Йосипенка, заступника міського голови Василя Василенка та керівників і працівників комунальних підприємств міста та району.

З привітальним словом до працівників комунальної сфери звернувся міський голова Зіновій Андрійович, який зазначив, що, комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні, не зважаючи на складну соціально-економічну ситуацію в державі, Надвірна з кожним днем впевнено крокує вперед та розвивається. Велика заслуга в цьому працівників комунальних служб. Ще вдосвіта, коли місто тільки починає зустрічати новий день, працівники житлово-комунального господарства, і в будні, і в свята, в будь-яку погоду починають трудитись і своєю щоденною, клопіткою і сумлінної роботою докладають усіх зусиль, щоб наша Надвірна була чистою і охайною. Міський голова відзначив значимість роботи кожного з комунальних підприємств, які функціонують на території нашого міста та району.

Зіновій Андрійович також згадав наших захисників на Сході України, завдяки яким ми сьогодні можемо відзначати це професійне свято. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв України, які загинули за незалежність  та свободу нашої держави.

Працівників комунальних підприємств з професійним святом привітав також перший заступник голови Надвірнянської РДА та голова постійної депутатської комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту, екології, енергозбереження та інвестиційної діяльності Богдан Зеленчук.  За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у роботу комунальних підприємств та активну громадську позицію було нагороджено грамотами Івано-Франківської ОДА, Департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА і галузевої організації профспілки працівників КП «Надвірнаводоканал» Шуляка Василя, Старківа Василя; КП «Надвірнянський житловик» Басараб Любов та Типусяка Миколу. Богдан Зеленчук вручив також грамоти Надвірнянської РДА та Надвірнянської районної ради за високий професіоналізм, значний внесок у розвиток житлово-комунального господарства м.Надвірна Слюсарчук Оксану, Гладиша Миколу, Хащука Тараса, Гутина Тараса, Чабанюка Мирона, Лукачинець Любов, Удуда Сергія (КП “Надвірнаводоканал”); Гринішака Дмитра, Дем’янчук Галину, Мосюк Ірину, Цимбалюк Оксану (КП “Надвірнянський житловик”); Дубіщака Василя, Росінського Романа (КП “Теплокомуненерго”).

З привітальним словом  виступили керівники комунальних підприємств, зокрема Роман Мажак (КП «Теплокомуненерго»), Олівер Савчинець (МКП «Надвірнашляхбуд»), Володимир Павлюх (КП «Надвірнянський житловик») та Василь Литвинюк (КП «Надвірнаводоканал»), які також висловили щиру подяку керівництву міста та району за підтримку та тісну співпрацю у вирішенні питань житлово-комунального господарства.

Міський голова Зіновій Андрійович за багаторічну сумлінну працю, за високий професіоналізм, з нагоди професійного свята нагородив грамотами Надвірнянської міської ради кращих працівники комунальних підприємств: Космірака Василя, Боденко Катерину, Ганка Федора, Корж Дарію, Ковтун Наталію (КП “Надвірнянський житловик”); Лукавського Івана (МКП “Надвірнашляхбуд”); Осташука Василя, Петріва Ярослава, Нагорняк Галину, Семчука Юрія, Гангал Тетяну, Кузюка Володимира (КП “Надвірнаводоканал”); Танюк Оксану, Федяк Галину, Гордейчука Володимира (КП “Теплокомуненерго”).

Грамоти Української асоціації «Укрводоканалекологія» також вручили працівникам «Надвірнаводоканал» Хащуку Андрію, Прокопечку Володимиру, Вірстюку Андрію, Андріїву Юрію та Тирській Мар’яні. Варто зазначити, що дане комунальне підприємство є членом асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства з 2014 року.

Вверх