Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

21.03.2016

В Надвірній відзначили День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

18 березня в приміщенні Надвірнянської міської ради відбулись урочисті заходи з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення за участі представників міської і районної влади та житлово-комунальних підприємств м.Надвірна. З привітальним словом до працівників комунальної сфери звернувся заступник міського голови Йосипенко О.В., подякував всім за сумлінну працю та зазначив важливість роботи кожного з комунальних підприємств міста. За  вагомий особистий внесок у роботу комунальних підприємств та активну громадську позицію було нагороджено грамотами Івано-Франківської ОДА, обласної профспілки працівників ЖКГ, Департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА працівників КП «Надвірнаводоканал» Андріїва Ю.Д., Гречка М.М., КП «Надвірнянський житловик» Мосюк І.П., Гринішака Д.М., КП «Теплокомуненерго» Дубіщак Г.Д., Романюка В.М., ТзОВ «Альтернатива Інвест» Дем’янчука С.З., Заника Б.П., Луцюка Р.Р. Крім того, грамотою Івано-Франківської облдержадміністрації було нагороджено водія транспортного цеху КП «Надвірнаводоканал» Шуляка Василя Васильовича,  який сьогодні несе службу в зоні АТО. Грамоту отримав його батько, всі присутні в залі вітали його стоячи оплесками.

Комунальників привітали також заступник голови РДА Зеленчук Б.І., заступник районної ради Писклинець І.Д. та вручили грамоти Надвірнянської РДА та Надвірнянської районної ради за високий професіоналізм, значний внесок у розвиток житлово-комунального господарства м.Надвірна працівників КП «Надвірнаводоканал» Надвернюк С.Ю., Литвинюк М.М., Іванківа В.М., Мельник Г.Г., Лук’яненка О.А., КП «Надвірнашляхбуд» Яцюка М.П., КП «Теплокомуненерго» Пуканюка М.І., Свідницького Р.Б., КП «Надвірнянський житловик» Меленевич С.М.,  Хабайлюка Р.Я., ТзОВ «Альтернатива Інвест» Кіяшка М.Д.  та ТзОВ «Струмок» Ковальчишина В.М.

Міський голова Зіновій Андрійович привітав всіх працівників комунальної сфери з професійним святом, подякував за самовіддану клопітку працю та зазначив, що не зважаючи на скрутний час, який ми сьогодні переживаємо, та попри всі економічні труднощі, завдяки старанній щоденній роботі працівників ЖКГ, на належному рівні забезпечується стабільна робота комунальних підприємств в місті, освітлюються вулиці, без перебоїв в будинки подається вода та тепло, в чистоті утримуються вулиці, під’їзди, прибудинкові території. За багаторічну сумлінну працю, за високий професіоналізм, з нагоди професійного свята грамотами Надвірнянської міської ради були нагороджені кращі працівники комунальних підприємств: Андрусяк Н.М., Мельник М.І., Випринюк В.І., Корнелюк Є.В. (КП “Надвірнаводоканал”), Паньків В.Р., Сморжанюк А.М., Готра І.В. (КП “Надвірнашляхбуд”), Андрусяк М.Д. (КП “Теплокомуненерго”), Дем’янчук Г.М., Сіщук Л.В., Типусяк М.Ю. (КП “Надвірнянський житловик”), Куртяник В.М., Капущак М.І. (ТзОВ “Альтернатива Інвест”) та Шовгенюк В.М. (ТзОВ “Струмок”).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх