Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

12.10.2018

В Надвірній відзначили День захисника, 76-у річницю створення УПА та День українського козацтва

14 жовтня – особлива дата для мільйонів українців. Саме у храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці – заступниці українського козацтва та воїнів Української Повстанської Армії – ми вшановуємо захисників рідної землі. Сьогодні, напередодні свята, в м.Надвірна відбулись урочистості з нагоди Дня захисника, 76-ї річниці створення УПА та Дня українського козацтва за участі духовенства, представників районної та місцевої влад, учасників російсько-української війни, Революції Гідності, вояків УПА, викладачів та курсантів Прикарпатського військово-спортивного ліцею, НСОУ Пласт станиця Надвірна, студентів Надвірнянського коледжу НТУ, громадських організацій, колективів підприємств, установ та громадськості.

Заходи розпочались із урочистої ходи від майдану Шевченка до символічної могили «Борцям за волю України». Після спільного виконання Державного Гімну України представники влади, вояки УПА, учасники АТО та пластуни поклали корзини з квітами до символічної могили. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять полеглих Героїв. Всечесні отці відправили молебень за Україну. З привітальним словом виступили міський голова Зіновій Андрійович, голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз та голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак. Зокрема, міський голова зауважив, що в українському календарі чимало визначних та пам’ятних дат, адже на шляху до такої жаданої незалежності наш народ пройшов чимало випробувань. Однією з таких дат є 14 жовтня, яка здавна була знаковою для українського народу. День захисника – це свято кожного, хто усвідомив свою причетність до нескореної та духовно багатої нації. Свято тих, у чиїх душах розгорнувся синьо-жовтий прапор, а Гімн зазвучав як головна пісня держави! Саме сьогодні ми розуміємо всю глибину слів, які чули сотні й сотні разів: «Душу й тіло ми положим за нашу свободу і покажем, що ми – браття козацького роду». Сьогодні ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, та хто нині продовжує захищати територіальну цілісність держави. Це справжнє свято мужності, самовідданості, якими володіють справжні оборонці й захисники України. Міський голова побажав, щоб Пресвята Богородиця взяла під свій Покров усіх наших захисників та подарувала Україні такий довгоочікуваний мир. До слів привітань також долучились учасник АТО Володимир Свідрак та курсант Прикарпатського військово-спортивного ліцею Петро Кисляк.

Голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак та міський голова Зіновій Андрійович вручили відзнаки, грамоти та подяки учасникам російсько-української війни та громадським діячам. Урочисті продовжились святковим концертом за участі хору Надвірнянського РБК (кер. Ірина Павлик) та народного аматорського ансамблю «Бистрянка» (кер. Ольга Молодій).

Заходи завершились спільним виконанням Молитви за Україну — церковного гімну України, «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».

Вверх