Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

06.09.2019

В Надвірній відзначили Дитячий день міста

Напередодні другої неділі вересня, коли Надвірній виповниться 430 років від першої письмової згадки, відбувся Дитячий День міста на майдані Шевченка.

Цьогорічне свято організували Надвірнянський районний центр дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді за фінансової підтримки та сприяння Надвірнянської міської ради.

Розпочався захід із благословення отеця Романа Григораша.

Привітали зі святом  в.о. міського голови Тарас Пекарський та начальник відділу освіти Надвірнянської РДА Степан Северилов. – Маємо пишатися тим, що позашкільна робота у нашому місті і районі знаходиться на такому високому рівні. Тарас Пекарський висловив найщиріші слова за таку вагому і повсякчасну роль у розвитку дитячих талантів. Директор РЦДТ і НПВМ Руслана Калин також подякувала представникам влади за постійну підтримку закладу.

Як і зазвичай районний центр дитячої творчості і національно-патріотичного виховання молоді поєднав цей захід із Днем відкритих дверей.

Імпровізована сцена розквітала завдяки пісенним і хореографічним талантам, набутими під керівництвом педагогів Ольги Панасюк, Марії Рудяк, Світлани Дремлюги, Тетяни Гаврищук, Мирослави Максим’юк, Наталії Боднарчук, Валентини Демчук, Оксани Кудляк, Надії Карпової, Оксани Духович. А свої таланти представили вихованці вокальних та хореографічних гуртків РЦДТ і НПВМ: дитячий духовний хор «Фіміам», ансамблі сопілкарів, гітаристів, «Вітамінчики», Христина Лаптюк, Андрій Насадюк, Анастасія Пристай, Антон Дем’янчук, Марія Фафлей, Артем Лазуткін, Марта Гайдаш, Вероніка Дереш, Інеса Сем’янів, Людмила Суходольська, Йордана Шовгенюк, Іванна Цюрак, Евеліна Омельченко, Дмитро Герба, Софія Грицюк та ін.

Також на молодь чекали активні ігри, цікаві конкурси  та забави. Особливу втіху принесли майстер-класи. Тут радісно розфарбовували імбирні пряники, створювали іграшки, вчилися працювати із шкірою та лозою, виготовляли прикраси із кольорових серветок, тішили всіх чудовими малюнками на обличчі у стилі боді-арту тощо.

 Нагадуємо усім, що запис до гуртків РЦДТ і НПВМ триває. Заняття безкоштовні.

Щира подяка за чудове свято і незабутні враження.

Вверх