Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

05.12.2017

В Надвірній відзначили Міжнародний день волонтера

Сьогодні, 5 грудня, в Надвірнянській районній державній адміністрації відбулось засідання «круглого столу» з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера за участю міського голови Зіновія Андрійовича, заступника голови Надвірнянської районної ради Ігоря Писклинця, керівника апарату Надвірнянської РДА Миколи Кравчука, отця Андрія Будзака, капелана Василя Довганюка, волонтера Корпусу Миру США Леслі Нолан, почесного громадянина міста Євдокії Веприк, обласних, районних та міських депутатів, представників благодійних організацій, волонтерів, громадських організацій, підприємств та установ.

Начальник відділу молоді та спорту Надвірнянської РДА Христина Богославець коротко розповіла історію виникнення свята та зазначила, що події останніх чотирьох років дали поштовх розвитку потужного волонтерського руху, який охопив майже усю Україну, в тому числі і Надвірнянщину. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих волонтерів. Організатори «круглого столу» продемонстрували короткий ролик про волонтерство на Україні та в нашому краї.

Про особливості волонтерської діяльності в США розповіла Леслі Нолан – волонтер Корпусу Миру США, яка нещодавно завітала до нашого міста в рамках Угоди між Корпусом Миру США в Україні та ГО “Надвірнянський інформаційно-туристичний центр”, з метою надання допомоги громаді міста та району у написанні та реалізації різного роду грантових проектів та програм, пошуку партнерів, налагодження співпраці з різними організаціями, залученні інвестицій тощо.

Учасники «круглого столу» висловлювали свої думки щодо реалій волонтерства в Україні та, зокрема, на Надвірнянщині. Суть волонтерства – творити добро на благо тих, хто найбільше цього потребує, за покликом серця допомагати людям, не чекаючи взамін матеріальної винагороди чи визнання. Волонтер – це людина, без якої не може існувати жодне суспільство. Події під час Революції Гідності, а тепер російсько-української війни на Сході України, показали, що волонтерство стало невід’ємною частиною нашого життя.

Вверх