Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

05.12.2017

В Надвірній відзначили Міжнародний день волонтера

Сьогодні, 5 грудня, в Надвірнянській районній державній адміністрації відбулось засідання «круглого столу» з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера за участю міського голови Зіновія Андрійовича, заступника голови Надвірнянської районної ради Ігоря Писклинця, керівника апарату Надвірнянської РДА Миколи Кравчука, отця Андрія Будзака, капелана Василя Довганюка, волонтера Корпусу Миру США Леслі Нолан, почесного громадянина міста Євдокії Веприк, обласних, районних та міських депутатів, представників благодійних організацій, волонтерів, громадських організацій, підприємств та установ.

Начальник відділу молоді та спорту Надвірнянської РДА Христина Богославець коротко розповіла історію виникнення свята та зазначила, що події останніх чотирьох років дали поштовх розвитку потужного волонтерського руху, який охопив майже усю Україну, в тому числі і Надвірнянщину. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих волонтерів. Організатори «круглого столу» продемонстрували короткий ролик про волонтерство на Україні та в нашому краї.

Про особливості волонтерської діяльності в США розповіла Леслі Нолан – волонтер Корпусу Миру США, яка нещодавно завітала до нашого міста в рамках Угоди між Корпусом Миру США в Україні та ГО “Надвірнянський інформаційно-туристичний центр”, з метою надання допомоги громаді міста та району у написанні та реалізації різного роду грантових проектів та програм, пошуку партнерів, налагодження співпраці з різними організаціями, залученні інвестицій тощо.

Учасники «круглого столу» висловлювали свої думки щодо реалій волонтерства в Україні та, зокрема, на Надвірнянщині. Суть волонтерства – творити добро на благо тих, хто найбільше цього потребує, за покликом серця допомагати людям, не чекаючи взамін матеріальної винагороди чи визнання. Волонтер – це людина, без якої не може існувати жодне суспільство. Події під час Революції Гідності, а тепер російсько-української війни на Сході України, показали, що волонтерство стало невід’ємною частиною нашого життя.

Вверх