Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

03.06.2019

В Надвірній відзначили Міжнародний день захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.

Це особливий день не лише для маленьких громадян нашої держави, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Традиційно в цей день в м.Надвірна проходять урочистості.  Свято розпочалось з урочистої ходи «Дитинство – наше майбутнє» від майдану Шевченка до зони відпочинку ім.Н.Яремчука у супроводі духового оркестру районного будинку культури за участі представників районної та міської влади, дітей, молоді, батьків та громадськості. Декан Надвірнянського деканату УГКЦ отець Андрій  Бакота поблагословив всіх учасників святкового дійства. Привітати дітей зі святом завітав міський голова Зіновій Андрійович, який наголосив, що обов’язком кожного з нас є турбуватись про кожну дитину, захищати її права, створювати належні умови для її повноцінного розвитку. Адже діти – найдорожчий скарб у нашому житті.  Майбутнє України залежить від того, яке підростаюче покоління ми виховаємо, які зерна справедливості, любові та добра в них закладемо.

Урочистості продовжились святковим концертом районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання. Святкового настрою придавали пісні і танці у виконанні вихованці закладу, під керівництвом С.Дремлюги, Н.Боднарчук ,В.Демчук, Т.Гаврищук, Н.Карпової, О.Панасюк, О.Кудляк та М.Рудяк. Продовжився захід «Святом танцю» районного будинку культури за участі колективів художньої самодіяльності Надвірнянського району.

Під час заходу всіх дітей частували морозивом. Крім того, учасники свята мали змогу приймати участь у конкурсах, виставках, майстер-класах з декоративно-ужиткового мистецтва, повправлятись зі стрільби з лука тощо.

Варто зазначити, що свято відбулось за спільної організації Надвірнянської РДА, Надвірнянської районної ради, Надвірнянської міської ради, структурних підрозділів РДА, позашкільних освітніх закладів м.Надвірна таких, як Надвірнянського  районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання, Станції юних техніків, художньої школи, НСОУ Пласт станиця Надвірна, Районного еколого-натуралістичного центру  для дітей та юнацтва та ін.

Вверх