Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

28.05.2017

В Надвірній відзначили Міжнародний день захисту дітей

Сьогодні в Надвірній в міській зоні відпочинку ім.Н.Яремчука відбулись заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей.  Це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Свято розпочалось з урочистої ходи від майдану Шевченка до зони відпочинку у супроводі духового оркестру районного будинку культури під орудою Богдана Абрата за участі представників районної та місцевої влади, дітей, молоді, батьків та громадськості.

Привітати дітей зі святом завітали заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук, заступник голови Надвірнянської районної ради Ігор Писклинець та міський голова Зіновій Андрійович, який наголосив, що ми повинні робити все можливе, щоб кожна дитина зростала в любові і достатку, могла всебічно розвиватися, реалізовувати свої таланти та здібності, виховуватися на українських звичаях та традиціях, загальнолюдських цінностях. Адже наші діти – це наше майбутнє і майбутнє нашої держави.

 Урочистості продовжились святковим концертом, який підготували викладачі та вихованці  районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання. Святкового настрою придавали пісні та танці у виконанні С.Грицюк, Ю.Якименко, А.Йосипенко, С.Сивак, А.Петруняка, О.Дубіщак, Д.Андрухів та інших, під керівництвом С.Дремлюги, М.Барзікової, Н.Боднарчук та В.Демчук.

Під час заходу всіх дітей частували морозивом. Крім того, учасники свята мали змогу приймати участь у конкурсах, виставках, майстер-класах з декоративно-ужиткового мистецтва, повправлятись зі стрільби з лука тощо.

Варто зазначити, що свято відбулось за спільної організації Надвірнянської РДА, Надвірнянської районної ради, Надвірнянської міської ради, структурних підрозділів РДА, позашкільних освітніх закладів м.Надвірна таких, як Надвірняський  районний центр дитячої творчості та національно-патріотичного виховання, Станції юних техніків, художньої школи, НСОУ Пласт станиця Надвірна та ін. Чимало зусиль приклали також комунальні служби міста, які належно підготували  зону відпочинку для відзначення Дня захисту дітей.

 

Вверх