Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

08.07.2019

В Надвірній відзначили свято Івана Купала

В суботу, 6 липня, в міській зоні відпочинку ім.Н.Яремчука, відбулось традиційне святкування Івана Купала за організації та фінансової  підтримки Надвірнянської міської ради, а співорганізатори свята виступили відділ культури Надвірнянської РДА та ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр». На свято завітали представники міської та районної влад, художні колективи Надвірнянщини, мешканці та гості міста. Колективи аматорської творчості районного будинку культури підготували культурно-мистецьку програму  «Ой, на Івана, та й на Купала».  

 Привітати учасників святкувань завітав і міський голова Зіновій Андрійович, який зазначив, що Надвірна вкотре стала культурно-мистецьким центром Прикарпаття. Вже доброю традицією в нашому місті є святкування Івана Купала – найколоритнішого та найцікавішого українського свята, в якому вдало переплелися народні і християнські традиції. Ті прадавні традиції дійшли до наших днів і перетворились на театралізовані дійства, які приносять позитивні емоції та дають можливість цікаво провести час. Зіновій Андрійович привітав всіх присутніх з великим християнським святом – Різдвом Івана Хрестителя, а всім, хто має ім’я Іван та Іванна побажав міцного здоров’я, щастя, мирного неба, добробуту та злагоди. Міський голова висловив також щирі слова подяки художнім колективам, відділу культури,  комунальним службам та всім, хто долучився до організації святкувань.

Під час урочистостей міський голова Зіновій Андрійович та заступник голови районної ради Ігор Писклинець нагородили медалями  юнацький склад ФК «Бескид» (Надвірна), які вибороли 3-тє місце у чемпіонаті області. Президент «Бескиду», депутат Надвірнянської міської ради Олег Даців, тренер Олег Тищук та капітан команди висловили подяку гравцям клубу, а також всім, хто сприяє розвитку спорту, зокрема футболу, на теренах нашого міста та району.

Захід продовжився святковим концертом, в якому взяли участь фольклорно-етнографічний колектив «Шовкова косиця» (керівник Олена Яченко), колективи та виконавці м.Надвірна, с.Гвізд, Пнів, Лоєва та ін. Всі присутні мали можливість брати участь у різноманітних конкурсах, іграх та забавах, які особливо полюбляє молодь. Дівчата плели та пускали на воду вінки. Вже за доброю традицією ввечері розпалили Купальську ватру. Найсміливіші хлопці та дівчата перескакували через багаття, за що отримували призи. А на сцені гості свята мали можливість почути пісні у виконанні гурту «Полюс».

Вверх