Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

25.05.2018

В Надвірній відзначили свято Останнього дзвоника

Сьогодні в усіх школах міста Надвірна пролунав останній дзвінок, який повідомляє про закінчення ще одного навчального року. Цей день завжди хвилюючий, особливо для випускників. Цього дня керівники міста та району розділили радість свята з випускниками, учнями та педагогами шкіл і ліцеїв міста.

У Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Останній дзвоник розпочався урочистим винесенням Державного Прапора під звучання Державного Гімну України. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв України.

Із Божим благословенням звернувся отець Андрій Василів. Зі святом усіх присутніх привітав міський голова Зіновій Андрійович, побажав мирного неба, міцного здоров’я, успіхів,  невичерпних творчих сил та натхнення, подякував за щоденну напружену працю учителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.  Зіновій Андрійович зазначив, що в минулому році Надвірнянська ЗОШ №1 була активним учасником міського конкурсу «Громадського бюджету», на який подала проект «Зробимо місто чистішим – роздільний збір сміття в школі №1». На жаль, за результатами голосування даний проект зайняв 2-ге місце. Проте міська рада прийняла рішення допомоги у реалізації проекту. Міський голова  вручив директору школи сертифікат на співфінансування впровадження даного проекту.

Директор школи Петро Маланюк вручив грамоти та дипломи переможцям районних, обласних олімпіад та конкурсів, спортивних змагань. 

Останній дзвінок лунав сьогодні не тільки в школах, а й ліцеях міста, зокрема в Прикарпатському військо-спортивному ліцеї. Заходи розпочались з урочистого виконання Державного Гімну України. Вихованці ліцею поклали квіти до меморіальних знаків першого директора і співзасновника ліцею О.М.Дичковського та випускників ліцею капітану С.С.Воробцю та В.Я.Семчуку, які загинули під час бойових дій на Сході України.

 Привітати випускників, курсантів та викладачів ліцею завітали міський голова Зіновій Андрійович, заступник директора департаменту освіти, науки і молодіжної політики облдержадміністрації Ігор Гаврилюк, куратор ліцею методист ОІППО Іван Лазор, голова Конгресу націоналістів України Левко Слюсар, які в своїх виступах бажали мирного неба, міцного здоров’я, успіхів,  невичерпних творчих сил та натхнення, а випускникам – гордо нести звання курсанта Прикарпатського військо-спортивного ліцею, буди справжніми патріотами своєї держави та творити нову величну історію України.

Слова побажання щасливої долі юному поколінню висловив начальник ліцею полковник Микола  Мартинюк .

Особливо хвилюючим це свято було для випускників та їхніх батьків. Від восьмикласників одинадцятикласники отримали «Пам’ятні листи» та незабудки.

Нагороди за перемоги в конкурсах різних рівнів, олімпіадах, змаганнях, перехідні кубки переможців спартакіади з військово-спортивних змагань курсантам вручили начальник ліцею полковник Микола Мартинюк, міський голова Зіновій Андрійович, заступник директора департаменту освіти, науки і молодіжної політики облдержадміністрації Ігор Гаврилюк та куратор ліцею методист ОІППО Іван Лазор.

 Отець Роман та отець Любомир поблагословили всіх присутніх на Святі останнього дзвоника. На завершення урочистостей відбулась передача ліцейного прапора, прощання з ним та проходження випускників урочистим маршем.

Вверх