Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

15.12.2017

В Надвірній вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Надвірній відбулись заходи з нагоди вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС за участі представників районної та міської влад, учасників ліквідації наслідків аварії, громадських організацій, колективів підприємств, установ та громадськості міста.

Міський голова Зіновій Андрійович, голова Надвірнянської  РДА Олександр Кеніз, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, керівник апарату РДА Микола Кравчук, представники Надвірнянського районного осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Роман Бенюк і Василь Михасюк хвилиною мовчання та покладанням квітів і лампадок до пам’ятника ліквідаторам Чорнобильської аварії  вшанували пам’ять героїв-чорнобильців, які віддали своє життя, рятуючи   весь світ від ядерної небезпеки.

Керівники району та міста висловили щирі слова подяки учасникам ліквідації аварії на АЕС за проявлену мужність і самопожертву. Міський голова наголосив, що цього року минула 31-а річниця з дня аварії, але не вгамовується біль, якого завдала нашому народу одна з найбільших у світі техногенних катастроф. Наслідки вибуху на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС могли б бути ще більш катастрофічними, якби не десятки тисяч мужніх людей, які першими прийняли на себе удар і працювали у зоні радіаційного забруднення. Одними з перших приборкати наслідки аварії зголосились жителі нашого міста та району, які ціною власного здоров’я та життя врятували Україну і весь світ від смертельної загрози.

Подяками голови районної ради відзначили Миколу Михайлюка та Василя Михасюка, а медаллю «За Заслуги перед Надвірнянщиною» нагородили Володимира Лабенського.

Голова районного осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Роман Бенюк висловив найщиріші слова вдячності представникам влади за постійну підтримку та розуміння.

Вверх