Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

15.12.2017

В Надвірній вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Надвірній відбулись заходи з нагоди вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС за участі представників районної та міської влад, учасників ліквідації наслідків аварії, громадських організацій, колективів підприємств, установ та громадськості міста.

Міський голова Зіновій Андрійович, голова Надвірнянської  РДА Олександр Кеніз, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, керівник апарату РДА Микола Кравчук, представники Надвірнянського районного осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Роман Бенюк і Василь Михасюк хвилиною мовчання та покладанням квітів і лампадок до пам’ятника ліквідаторам Чорнобильської аварії  вшанували пам’ять героїв-чорнобильців, які віддали своє життя, рятуючи   весь світ від ядерної небезпеки.

Керівники району та міста висловили щирі слова подяки учасникам ліквідації аварії на АЕС за проявлену мужність і самопожертву. Міський голова наголосив, що цього року минула 31-а річниця з дня аварії, але не вгамовується біль, якого завдала нашому народу одна з найбільших у світі техногенних катастроф. Наслідки вибуху на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС могли б бути ще більш катастрофічними, якби не десятки тисяч мужніх людей, які першими прийняли на себе удар і працювали у зоні радіаційного забруднення. Одними з перших приборкати наслідки аварії зголосились жителі нашого міста та району, які ціною власного здоров’я та життя врятували Україну і весь світ від смертельної загрози.

Подяками голови районної ради відзначили Миколу Михайлюка та Василя Михасюка, а медаллю «За Заслуги перед Надвірнянщиною» нагородили Володимира Лабенського.

Голова районного осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Роман Бенюк висловив найщиріші слова вдячності представникам влади за постійну підтримку та розуміння.

Вверх