Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

06.03.2018

В Надвірній вшанували пам’ять Героя України Романа Шухевича

5 березня 68 років тому у Білогорщі, неподалік Львова, Головний командир, генерал-хорунжий ОУН-УПА Роман Шухевич вступив у свій останній бій. Того дня Україна втратила одного з найбільших своїх Героїв. Роман Шухевич – символ героїчної боротьби за незалежність та свободу України, одна з найвидатніших постатей національно-визвольного руху.

Щороку цього дня в Надвірній громадськість вшановує пам’ять Генерала УПА. Цьогорічні заходи розпочались із поминальної Служби Божої в церкві Воздвиження Чесного Хреста. Після Богослужіння учасники заходу під гасла «Слава Україні!» «Героям Слава!» рушили смолоскипною ходою до символічної могили «Борцям за волю України», де відбулось пам’ятне віче, приурочене 68-й річниці трагічної загибелі Романа Шухевича за участю представників районної та міської влад, Надвірнянського районного братства ОУН-УПА, учасників московсько-української війни, вихованців Прикарпатського військово-спортивного ліцею, громадських та молодіжних організацій, політичних партій та громадськості. Отець Ігор Шліхутка, отець Михайло Мільчаковський, капелан Василь Довганюк відправили панахиду за загиблими Героями  України, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави. Голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович та депутат обласної ради Михайло Іваночко вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів до символічної могили.

У своїх виступах учасники заходу закликали український народ до єдності навколо національної ідеї в боротьбі за свободу і територіальну цілісність України. Зокрема, міський голова Зіновій Андрійович наголосив, що національно-визвольна боротьба увійшла в історію українського народу як величний, героїчний подвиг. На традиціях цієї боротьби виросло нове покоління борців, а нині відроджується незалежна Українська держава. Серед подвижників українського національно-визвольного руху, однією з найяскравіших знакових постатей, беззаперечно, є Роман Шухевич, який був, є і завжди буде надійним соратником, провідником, символом і дороговказом для всіх поколінь борців за Українську Соборну Самостійну Державу.

Вічна слава Героям, які віддали своє життя за волю і незалежність України!

Вверх