Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

06.03.2018

В Надвірній вшанували пам’ять Героя України Романа Шухевича

5 березня 68 років тому у Білогорщі, неподалік Львова, Головний командир, генерал-хорунжий ОУН-УПА Роман Шухевич вступив у свій останній бій. Того дня Україна втратила одного з найбільших своїх Героїв. Роман Шухевич – символ героїчної боротьби за незалежність та свободу України, одна з найвидатніших постатей національно-визвольного руху.

Щороку цього дня в Надвірній громадськість вшановує пам’ять Генерала УПА. Цьогорічні заходи розпочались із поминальної Служби Божої в церкві Воздвиження Чесного Хреста. Після Богослужіння учасники заходу під гасла «Слава Україні!» «Героям Слава!» рушили смолоскипною ходою до символічної могили «Борцям за волю України», де відбулось пам’ятне віче, приурочене 68-й річниці трагічної загибелі Романа Шухевича за участю представників районної та міської влад, Надвірнянського районного братства ОУН-УПА, учасників московсько-української війни, вихованців Прикарпатського військово-спортивного ліцею, громадських та молодіжних організацій, політичних партій та громадськості. Отець Ігор Шліхутка, отець Михайло Мільчаковський, капелан Василь Довганюк відправили панахиду за загиблими Героями  України, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави. Голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович та депутат обласної ради Михайло Іваночко вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів до символічної могили.

У своїх виступах учасники заходу закликали український народ до єдності навколо національної ідеї в боротьбі за свободу і територіальну цілісність України. Зокрема, міський голова Зіновій Андрійович наголосив, що національно-визвольна боротьба увійшла в історію українського народу як величний, героїчний подвиг. На традиціях цієї боротьби виросло нове покоління борців, а нині відроджується незалежна Українська держава. Серед подвижників українського національно-визвольного руху, однією з найяскравіших знакових постатей, беззаперечно, є Роман Шухевич, який був, є і завжди буде надійним соратником, провідником, символом і дороговказом для всіх поколінь борців за Українську Соборну Самостійну Державу.

Вічна слава Героям, які віддали своє життя за волю і незалежність України!

Вверх