Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

26.04.2018

В Надвірній вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Щороку в квітні ми повертаємося  до трагічних подій на Чорнобильській АЕС, які сколихнули не лише Україну, а й весь світ. Сьогодні минає 32-а річниця з дня аварії, але не вгамовується біль, якого завдала нашому народу одна з найбільших у світі техногенних катастроф. Відлуння Чорнобильських дзвонів стихнуть ще не скоро. Ця страшна аварія стала справжньою національною трагедією, наслідки якої ми відчуваємо й досі.

Сьогодні на майдані Шевченка в м.Надвірна біля пам’ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської аварії відбулись заходи з нагоди 32-річниці страшної катастрофи на ЧАЕС за участі керівництва району та міста, духовенства, представників районної спілки «Чорнобиль», учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, громадських організацій, працівників підприємств, організацій, установ, учнів шкіл та громадськості.

Представники районної та місцевої влад, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС вшанували пам’ять загиблих внаслідок аварії хвилиною мовчання та покладанням квітів та лампадок до підніжжя пам’ятника. Всечесні отці відправили панахиду за жертвами Чорнобильської катастрофи.

Міський голова Зіновій Андрійович у своєму виступі зазначив, що Чорнобиль завжди буде нашим спільним болем, символом великого людського горя, адже це – одне з найбільш болючих випробувань, що випали на долю українського народу. Міський голова навів цифри статистики наслідків страшної аварії, яка торкнулась і Надвірнянщину. Сьогодні у нашому районі проживає понад 300 осіб, з них 47 дітей, які постраждали від Чорнобильської катастрофи. «Життя триває… І ним ми зобов’язані тим людям, які собою закривали нас від страшної біди. Ми, українці, повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу», – наголосив Зіновій Андрійович.

Голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, перший заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук та міський голова Зіновій Андрійович вручили учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС подяки голови Надвірнянської районної ради, пам’ятні медалі «За врятовані життя» та спільні грамоти за проявлену мужність, самовідданість та активну громадську діяльність.

Голова районної спілки «Чорнобиль» Роман Бенюк висловив слова щирої подяки представникам влади за постійну підтримку і допомогу та побажав учасникам ліквідації міцного здоров’я, мирного неба, сімейного затишку, подяки та шани від людей.

Вверх