Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

26.11.2018

В Надвірній встановлено дитячий та спортивний майданчики

В умовах сучасного способу життя, в час прогресу та інтенсивного розвитку передових технологій, виникає гостра проблема у створенні належних умов для фізичного та духовного розвитку дітей. Сьогодні підростаюче покоління, замість активного заняття спортом чи простого проведення дозвілля на свіжому повітрі, обирає  ігри за комп’ютером, а замість проведення свого вільного часу в колективі своїх однолітків, надає перевагу спілкуванню в соціальних мережах. Це, як правило, негативно впливає на здоров’я дітей.

Останніми роками керівництво міста Надвірна докладає значних зусиль для створення належних умов для організації дозвілля дітей та молоді, забезпечення  систематичних занять фізичною культурою і спортом жителів, покращення  спортивного рівня підготовки учнів шкіл, молоді міста, заохочення до  здорового  способу  життя. З кожним роком заняття спортом та фізичною культурою стає все більш популярним серед жителів нашого міста. Тому в Надвірній за цей час значно покращилась інфраструктура спортивних та дитячих майданчиків.  За ініціативи міського голови Зіновія Андрійовича та фінансової підтримки обласної ради в рамках реалізації обласних проектів в Надвірній відкрито скейтпарк для катання на велосипедах, роликах та скейтбордах, багатофункціональний спортивний майданчик, баскетбольний майданчик, замінено штучне покриття на футбольному майданчику по вул.Мазепи. Минулого року в рамках Бюджету участі за кошти міського бюджету в парку ім.І.Франка встановлено 2 вуличні тенісні та 2 шахові столи. Протягом останніх років облаштовано дитячі майданчики як і в житловому фонді, так і приватному секторі міста, навіть на таких окраїнах Надвірної, як вул.Комарова, де встановлено елементи і дитячого, і силового майданчиків.

Щороку Надвірнянською міською радою спільно з комунальними службами розробляється комплекс заходів для покращення благоустрою зони відпочинку, зокрема не тільки території біля 1-го, а й 2-го озера. Кілька років тому тут було встановлено та облаштовано волейбольний майданчик, а в 2016 році – силовий спортивний майданчик, де встановлено вуличні тренажери.

Цього року Планом соціально-економічного розвитку виділено кошти на придбання дитячих і спортивних майданчиків. Зокрема, нещодавно за ініціативи міського голови Зіновія Андрійовича та за сприяння депутата міської ради Василя Будзака в районі 2-го озера зони відпочинку встановили 5 елементів дитячого майданчика та 1 силовий тренажер для занять воркаутом. Ще 4 вуличні тренажери встановили на території між двома міськими озерами, які розраховані на різні вікові категорії та на різне фізичне навантаження.

Варто зазначити, що міська рада цього року також надала субвенцію районному бюджету для придбання елементів дитячого та спортивного майданчиків, які будуть встановлені в районі вул.Хмельницького. Крім того, на даний час тривають роботи по  влаштуванню штучного покриття на спортивному майданчику на території Надвірнянського фізико-математичного ліцею за спільного фінансування з міського та районного бюджетів.

 

Вверх