Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

17.01.2018

В Надвірній встановлено сучасну автобусну зупинку

Останніми роками Надвірнянською міською радою спільно з комунальними службами розроблено комплекс заходів для покращення благоустрою міста, зокрема загальних місць користування: парку, зони відпочинку, площ, скверів, прибудинкових територій, дворів, дитячих майданчиків тощо. Реалізація цих заходів – це щоденна і кропітка праця, яка забезпечує надвірнянцям комфортне проживання в місті.

З метою створення сприятливих  та безпечних умов для громади міста Надвірна під час перебування на зупинці та очікування міського транспорту, покращення естетичного вигляду та інфраструктури міста, за кошти міського бюджету в грудні 2017 року в центральній частині Надвірної по вул.Мазепи було встановлено сучасну автобусну зупинку. Проектні пропозиції щодо дизайну вищевказаної зупинки розроблені Ольгою Голуб, яка є автором ряду архітектурних проектів в місті, зокрема: символічної могили “Борцям за волю України”, стели Героям Небесної Сотні, пам’ятних знаків Марті і Миронові Свідрукам, жертвам Чорнобильської катастрофи та пам’ятника Івану Франку в міському парку.

Також спільними зусиллями Надвірнянської міської ради  з приватними підприємцями, торгівельні заклади, яких розміщені біля зупинки, було проведено комплексний благоустрій, зокрема територію облаштовано бруківкою, встановлено вуличне освітлення та сміттєві урни.  Це ще один приклад того, як завдяки співпраці влади та приватних підприємців впроваджуються проекти, направлені на створення комфортних та безпечних умов проживання в місті.

Варто зазначити, що в 2018 році Надвірнянською міською радою заплановано  встановити в місті Надвірна ще ряд подібних автобусних зупинок.

Вверх