Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

14.01.2020

В Надвірній відбулось «Свято Пампуха» та конкурс Різдвяного дійства в рамках фестивалю «Файне Різдво»

Мешканців та гостей Надвірної продовжує вражати своєю колоритністю та самобутністю культурно-мистецький проект «Файне Різдво». 12 січня колядувала вся Надвірнянщина, адже відбувся районний фестиваль-конкурс Різдвяного дійства. Такий конкурс вертепів, заснований та організований відділом культури Надвірнянської РДА та Надвірнянським РБК, вже став традиційним і проходить на теренах Надвірнянщини вже кілька років поспіль. Високу майстерність та яскраві вертепи як на сцені “Файного Різдва”, так і Надвірнянського РБК, показали колективи зі всього Надвірнянського району. У Різдвяному дійстві взяли участь 21 колектив, а це 340 учасників. Після конкурсу Різдвяного дійства біля головної ялинки надвірнянців радував народний аматорський хор «Опілля» з с. Пуків Рогатинського району.

Напередодні свята Старого Нового Року на центральній площі біля головної ялинки пройшло грандіозне «Свято Пампуха». Працівники Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді підготували неперевершену мистецьку програму, в рамках якої було проведено різноманітні конкурси та забави. Особливо вразили гостей конкурс різдвяних віншувань і щедрувань та конкурс пампухоїдів. Для файних ґаздинь провели майстер-клас зав’язування гуцульської хустки. На сцені «Файного Різдва» вітали зі святом колядками вихованці та педагоги центру дитячої творчості. Вже за доброю традицією відроджували давній український танець, а саме: «Канада». Гостей фестивалю пригощали пампухами, які є невід’ємною стравою на святковому столі в кожній надвірнянській родині. Всі присутні на святі в унісон колядували, танцювали біля ялинки, де відчувався справжній дух Різдва.

Закриття фестивалю «Файне Різдво у Надвірній» відбудеться сьогодні, 14 січня, за участі Національного академічного ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» та заслуженої артистки України Світлани Весни.


Файне Різдво запрошує!

Вверх