Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

21.11.2019

В Надвірній відзначили День Гідності і Свободи

Сьогодні, 21 листопада, в Надвірній відбулись урочисті заходи з нагоди початку двох революцій – Помаранчевої Революції та Революції Гідності за участі представників районної та міської влад, духовенства, учасників Революції Гідності, учасників російсько-української війни, вихованців Прикарпатського військово-спортивного ліцею, студентів і викладачів Надвірнянського коледжу НТУ, учнів та вчителів шкіл Надвірнянщини, громадських організацій та мешканців міста.

Заходи розпочались зі спільного виконання Державного Гімну України. Народний депутат України Зіновій Андрійович, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, перший заступник голови РДА Богдан Зеленук, заступник міського голови Василь Василенко та  учні шкіл міста поклали квіти до стели Героям Небесної Сотні. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Героїв під час Революції Гідності та бойових дій на сході України. Всечесні отці відправили панахиду за загиблими Героями України.

З історичною довідкою про революційні події 2004 і 2013/2014 рр. виступив вчитель історії Надвірнянської ЗОШ №4 Олег Гричко. Зіновій Андрійович у своєму виступі наголосив, що український народ 6 років тому, об’єднавшись в боротьбі за утвердження української нації, обрав шлях до свободи і демократії. Надвірнянська громада одна з перших в Україні висловила свою підтримку та піднялась на захист європейського вибору, гідності і справедливості. На стелі Героям Небесної Сотні внизу викарбувано слова  «30.11.2013 року в місті Надвірна розпочалась Революція Гідності». Так, саме 30 листопада 2013-го Молитовний майдан Надвірної став початком Революції Гідності на теренах нашого краю. Найактивніше долучились студенти Надвірнянського коледжу, які були рушієм і духом Євромайдану в Надвірній. Помаранчева Революція та Революція Гідності відкрили Україну для Європи та світу, як державу сильну духом; довели, що її кращі сини та дочки будь-якою ціною готові відстоювати українську незалежність та свободу. Тоді, 18-20 лютого відбулась найдраматичніша подія в сучасній історії не тільки України, а цілого світу. На Майдані загинули понад сотня українських патріотів – Героїв Небесної Сотні. Шостий рік постіль, відзначаючи цей історичний День, вшановуємо пам’ять своїх Героїв, які поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої України.

В унісон із патріотичними промовами звучали пісні у виконанні солістів та ансамблів міста і району.

Вверх