Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

01.10.2019

В Надвірній відзначили Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня своє професійне свято відзначають працівники бібліотек. Цього дня в міській бібліотеці для юнацтва відбулись урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек за участі представників міської та районної влади, керівництва природного заповідника «Горгани», представників громадських організацій,  працівників бібліотек району та засобів масової інформації.

Привітати бібліотекарів з професійним святом завітали заступник голови Надвірнянської районної ради Ігор Писклинець та заступник міського голови Василь Василенко, який зазначив, що жоден потужний інформаційний центр не зможе замінити працю кваліфікованого бібліотекаря, а комп’ютер – друковану книгу. Бібліотекарі по праву можуть пишатися обраною професією, адже вона дає змогу долучитися не лише до збереження духовної спадщини рідного краю чи країни в цілому, а й розвитку українського державотворення, сприянню розбудови громадянського суспільства. Василь Василенко побажав міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя, нових творчих здобутків на благо розвитку нашого міста та України. Керівництво міста та району нагородили кращих працівників бібліотек грамотами за вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

З професійним святом своїх колег привітала  директор Надвірнянської центральної районної бібліотеки Галина Волошин, яка відзначила роботу окремих бібліотек району та подякувала всім працівникам бібліотечної справи за плідну співпрацю.

До слів привітань долучились головний редактор газети «Народна Воля» Іван Гриджук, голова Надвірнянського районного об’єднання «Просвіта» ім.Т.Шевченка Богдан Березицький та директор природнього заповідника «Горгани» Ярослав Петращук. Під час урочистих заходів звучали музичні вітання від Віктора Чудновського та Володимира Остап’юка. Комедійну постановку про «силу інтернету» в сучасному світі продемонстрували бібліотечні працівники Пнівської бібліотеки.

Вверх