Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

07.02.2017

Проведено громадські слухання з питань тарифів проїзду на міських маршрутах у м.Надвірна

20 січня 2017 року до Надвірнянської міської ради поступила заява від суб’єктів господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування у м.Надвірна, щодо погодження підняття тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах з 3 грн до 4 грн з 30 січня 2017 року.  Перевізники обґрунтовують підняття вартості проїзду важкою фінансово-економічною ситуацією, кризовою ситуацією на ринку транспортних перевезень, збільшенням мінімальної заробітної платні та підвищенням вартості технічного обслуговування і запчастин. Керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в угодах, укладених між Надвірнянською міською радою та суб’єктами господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування у м.Надвірна, чітко прописано, що питання збільшення вартості проїзду погоджується виключно з Надвірнянською міською радою, про що приймається відповідне рішення сесії Надвірнянської міської ради. Не дочекавшись такого рішення, перевізники в односторонньому порядку, самовільно встановили вартість проїзду міським транспортом 4 грн. Оскільки дане рішення було неправомірним та незаконним, 30 січня Надвірнянська міська рада направила перевізникам відповідну претензію з вимогою привести тарифи у відповідність до рішення Надвірнянської міської ради від 09.09.2015 року №2356-53/2015, згідно з яким вартість проїзду становить 3 грн. Протягом 2-х днів вимога перевізниками була виконана.

В зв’язку з цією ситуацією за ініціативи спільної депутатської комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна та з питань житлово-комунального господарства, транспорту, екології,  енергозбереження, відповідно до розпорядження міського голови №6-р від 31.01.2017 року, 6 лютого 2017 року в Надвірнянській міській раді відбулися громадські слухання щодо обговорення проекту рішення про тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у  м.Надвірна.

На громадські слухання перевізники представили звіт спеціаліста (аудитора) щодо економічного обґрунтування нових тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах в м.Надвірна. Після детального обговорення вищевказаного питання висновками громадських слухань є рекомендувати:

– Надвірнянській міський раді замовити незалежний аудит та аналіз економічного обґрунтування вартості проїзду міським транспортом. До отримання висновків аудитора залишити тарифи без змін;

– сесії Надвірнянської міської ради в проекті рішення про тарифи на перевезення пасажирів міським транспортом в м.Надвірна залишити пільговий тариф для студентів денної форми навчання на навчальний період з 01 вересня по 01 липня та право на безкоштовний проїзд пільгових категорій населення, визначених чинними нормативними актами.

Вверх