Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

17.11.2017

В Надвірнянській ЗОШ №2 проходить реалізація міжнародного проекту ЄС/ПРООН

Продовжується співпраця Надвірнянської міської ради, громадських організацій, ОСББ та Європейського Союзу в рамках Спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». На даний час на завершальному етапі ІІІ фази даного проекту було оголошено додатковий конкурс та відібрано для реалізації 4 мікропроектні пропозиції (МПП) громадських організацій та ОСББ м.Надвірна:

– ГО «Доброчинність в Надвірнянській ЗОШ №2»: капітальний ремонт санвузлів в Надвірнянській загальноосвітній школі №2;

– ГО «СОРОС»: енергозберігаючі заходи в ДНЗ “Вогник” м.Надвірна;

– ГО «Молодіжний Європейський клуб «Соняшник»: енергозберігаючі заходи в Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

– ОСББ «Мазепи, 37»: Енергозберігаючі заходи в багатоквартирному будинку №37 на вул.Мазепи м.Надвірна.

 Нещодавно громадська організація «Доброчинність в Надвірнянській ЗОШ №2», за фінансової підтримки батьківського комітету школи, який входить до складу даної громадської організації, розпочала реалізацію проекту, яким передбачено проведення капітального ремонту санвузлів в Надвірнянській ЗОШ №2.

Надвірнянська школа №2 побудована в 1964 році.  У 24 класах школи навчається 605 учні, працює 70 працівників. За 53 річний термін експлуатації приміщення школи потребувало комплексної модернізації та капітального ремонту систем та елементів будівлі, покращення матеріально-технічної бази. В 2015 році проведено заміну 96 вікон на енергозберігаючі в результаті впровадження проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду-ІІІ” за спільного фінансування міської ради, громадської організації та Європейського Союзу. За кошти Надвірнянської міської ради частково відремонтовано та утеплено фасад школи.

Якщо  приміщення школи щорічно ремонтуються, то санвузли знаходились в неналежному стані через недостатнє фінансування. Тому ГО «Доброчинність в Надвірнянській ЗОШ №2» за допомоги ресурсного центру громад при міській раді, в рамках підписаної Угоди про співпрацю Надвірнянської міської ради та Програмою розвитку ЄС/ПРООН вирішила подати на конкурс проекту МПП щодо капітального ремонту санвузлів.

Після проведення засідання тендерного комітету громадська організація на конкурсних засадах визначила виконавцем робіт ТзОВ «Будальянс-МВ». Підрядна організація після підписання договору підряду приступила до виконання робіт по реалізації проекту.

Проектом передбачено проведення заміни сантехніки, влаштування окремих кабінок в санвузлах, облицювання поверхонь стін та підлоги керамічною плиткою та заміну вхідних дверей до туалетів. Загальна вартість проекту згідно проектно-кошторисної документації складає 182 961 грн., з яких 164 665 грн. – кошти Європейського Союзу, а 18296 грн. – громадської організації «Доброчинність в Надвірнянській ЗОШ №2».

Реалізація вищевказаного проекту значно  покращить санітарно-гігієнічний стан школи, забезпечить комфортні і належні умови перебування школярів у навчальному закладі.

Заміна вікон в Надвірнянській ЗОШ №2 в рамках міжнародного проекту

Вверх