Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

29.11.2017

В Надвірнянській ЗОШ №3 впроваджено міжнародний проект

Сьогодні в Україні, як і в усьому світі, з метою економії енергоресурсів активно проходить процес впровадження енергоефективних заходів. Громада м.Надвірна та міська рада останніми роками успішно реалізувала ряд проектів, спрямованих на підвищення рівня  енергоефективності. Надвірнянська міська рада, в особі міського голови Зіновія Андрійовича та муніципального координатора і ресурсного центру, докладають усіх зусиль щодо залучення для цього різних ресурсів, зокрема, грантових програм від європейських інституцій.

Так, нещодавно в рамках підписаної угоди між Надвірнянською міською радою та Програмою розвитку ООН і Європейського Союзу на завершальному етапі ІІІ фази проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» було оголошено додатковий конкурс та відібрано для реалізації 5 мікропроектних пропозицій у трьох напрямках: підтримка об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, покращення умов перебування в соціальних закладах (освітніх закладах) та розширення мережі відеонагляду  в рамках програми «Smart city» («Розумне місто»). Одним із учасників даного проекту стала громадська  організація «Молодіжний Європейський клуб «Соняшник», яка подала проект по впровадженню енергозберігаючих заходів в Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

Надвірнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 є найбільшою зі шкіл Надвірнянського району, побудована в 1971 році. У 36 класах школи навчається  903 учні, працює 88 педагогічних працівників та 21 особа технічного персоналу. За 45 річний термін експлуатації приміщення школи потребувало комплексної модернізації та капітального ремонту систем та конструктивних елементів будівлі, покращення матеріально-технічної бази. Хоча освітні заклади міста на даний час перебувають в оперативному управлінні відділу освіти Надвірнянської РДА, міська рада і надалі докладає усіх зусиль для покращення матеріально-технічної бази дитячих садочків та шкіл міста. Це реалізація різного роду проектів по заміні вікон, капітального ремонту систем водо та теплопостачання тощо. Зокрема, цього року за кошти міського бюджету  на території вищевказаної школи було здійснено будівництво пішохідної доріжки за допомогою бруківки.

З метою покращення умов перебування в школі громадська  організація «Молодіжний Європейський клуб «Соняшник» за підтримки і допомоги ресурсного центру громад Надвірнянської міської ради підготували проект «Енергозберігаючі заходи в Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. №3». Нещодавно підрядною організацією завершились роботи по реалізації даного проекту, в рамках якого було здійснено заміну 36 вікон та додатково за кошти батьків 4 вікон на 2-х поверхах школи, зокрема в приміщеннях санвузлів, коридорів, майстерні, їдальні, лабораторії та підсобних приміщеннях. Вартість проекту складає 187 208 грн., з яких 177 770 грн. –  кошти ЄС та 9 438 грн. – кошти громадської організації, які допомогли зібрати батьки дітей, які навчаються в школі.

Завдяки реалізації проекту забезпечено комфортні умови перебування в школі дітей та працівників, підвищено рівень енергозбереження в навчальному закладі, зменшено видатки на енергетичні ресурси та покращено естетичний вигляд Надвірнянської ЗОШ №3. Крім того, одне з головних завдань, яке ставить перед собою проект є те, що громада міста в особі громадської організації стає безпосереднім учасником у впровадженні проекту, а не спостерігачем.

Вверх