Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

29.05.2019

В Надвірнянському МНВК вручили свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації

Сьогодні, 29 травня, в Надвірнянському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті відбулося вручення випускникам свідоцтв про присвоєння робітничої кваліфікації. Участь в урочистостях прийняли отець Андрій Василів Надвірнянського деканату УГКЦ, заступник міського голови Василь Василенко, працівники та випускники комбінату.

Надвірнянський міжшкільний навчально-виробничий комбінат створений відповідно до рішення виконкому Надвірнянської районної ради від 15.03.1978 року.

Головна мета комбінату – поглиблення базової трудової підготовки школярів 8-11 класів, здійснення профільного і до профільного навчання, підготовка кваліфікованих робітників і спеціалістів з рівнем професійних знань, умінь і навичок.

Розпочались заходи із вшанування пам’яті загиблих Героїв України та спільного виконання Державного Гімну України. Привітав всіх присутніх зі святом директор Надвірнянського МНВК Омелян Штаєр.  Отець Андрій Василів поблагословив всіх учасників святкового дійства. Також до привітальних слів долучився і заступник міського голови Василь Василенко, який зазначив, що, здобута в стінах комбінату, професія – це лише перша сходинка в  професійній кар’єрі. Василь Василенко побажав випускникам постійно вдосконалюватися, не стояти на місці, впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети, впевненості у власних силах, невичерпного завзяття і здійснення усіх задумів.

За високі успіхи в навчанні грамотами нагородили кращих учнів комбінату. Директор комбінату та заступник міського голови вручили свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації. У 2019 році  Надвірнянський  міжшкільний комбінат підготував і випустив  близько сотні кваліфікованих робітників з таких професій:  “Водій автотранспортних засобів”,  “Оператор комп’ютерного набору”,  “Швачка”, “Тракторист”,  “Агент з організації туризму”,  “Секретар керівника (організації, підприємства, установи)”,  “Різьбяр по дереву та бересту”. Після заходів запрошені гості ознайомились з матеріально-технічною та навчально-методичною базою комбінату.

Вверх