Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

14.05.2018

В світі усе починається з мами

        У другу неділю травня в українських родинах відзначають найбільш зворушливе для кожного серця свято – День Матері. Це свято особливе, сповнене щирим почуттям безмежної любові, глибокої вдячності і шани до жінки-матері. 

«В світі усе починається з мами» – саме під такою назвою у неділю, 13 травня, в районному будинку культури відбувся  творчий звіт Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді. Щорічно цей яскравий, насичений юними талантами творчий звіт колектив позашкільного закладу, на чолі з директором Русланою Калин, присвячує Дню Матері. І щороку завдяки титанічній роботі, творчому, цікавому і креативному підходу педагогів та вихованців центру творчості, кожен такий захід виділяється своєю неповторністю та унікальністю.

Традиційно в кожній українській родині  всі добрі справи починають із Господнього благословення. Тому на початку святкового концерту всіх присутніх дітей та їхній батьків благословив Протопресвітер Надвірнянського протопресвітеріату, отець Андрій Бакота. Духовний дитячий хор «Фіміам» під керівництвом Марії Рудяк виконав пісню «Моліться, люди, всі  до Бога».

Щирі привітання до матерів пролунали і від керівників району та міста, зокрема першого заступника голови Надвірнянської РДА Богдана Зеленчука та міського голови Зіновія Андрійовича, який зазначив, що святкування Дня Матері – це чудова можливість ще раз висловити свою вдячність за все, що роблять для нас наші матері, за їх любов і розуміння. Щира посмішка мами здатна відвести від нас будь-яку печаль та складності життя, і куди б нас не закинула доля, ми все одно знаємо, що десь там, далеко мама хвилюється і чекає на нас. Зіновій Андрійович висловив щиру подяку директору та педагогам районного центру дитячої творчості, які завдяки своїй сумлінній праці передають свої знання та вміння нашому підростаючому поколінню, допомагають розвинути їхні таланти, прищеплюють любов до рідного краю та виховують справжніх патріотів своєї держави. З нагоди творчого звіту, присвяченого Дню Матері представники районної та місцевої влад вручили грамоти за високі здобутки та вагомий внесок у розвиток художньо-естетичного напрямку позашкільної освіти учнівської молоді керівникам гуртків Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді Демчук Валентині, Копчук Олені, Кудляк Оксані, Луцюк Наталії, Марущак Людмилі, Мислюк Роксолані та Шовгенюк Інні.

Під керівництвом педагогів Марії Рудяк, Надії Карпової, Мирослави Максим’юк, Світлани Дремлюги, Валентини Демчук, Оксани Кудляк, Тетяни Гаврищук, Оксани Духович, Наталії Боднарчук, Уляни Процик, Лариси Вагилевич,  Катерини Федорович, Ольги Панасюк, Марії Поштар свої таланти представили вихованці вокальних та хореографічних гуртків центру дитячої творчості під час святкового концерту, зокрема: дитячий духовий хор «Фіміам», Софія Сивак, Соломія Сидорук, Ольга Панасюк, Софія Пасічна, Марія Фафлей, Марта Гайдаш, Вероніка Дереш, танцювальні, вокальні колективи, ансамблі сопілкарів та гітаристів тощо.

Увазі всіх гостей була представлена виставка творчих робіт дітей-гуртківців. Керівники гуртків декоративно-прикладного мистецтва проводили всім охочим майстер-класи.

Завершилось святкове дійство спільним виконанням пісні «Найкращі в світі мами». Руслана Калин подякувала усім учасникам творчого звіту, який відбувся завдяки щоденній невтомній праці всього колективу, керівникам гуртків, колегам, вихованцям, батькам та представникам влади за постійну допомогу і підтримку.

Вверх