Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

31.01.2017

Вартість проїзду міським транспортом і надалі становить 3 гривні

В 2015 році Надвірнянська міська рада провела відкритий  конкурс на визначення виконавців перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, згідно якого в місті Надвірна міські перевезення здійснюють 3 суб’єкти господарювання: СПД Кепещук В.Д. (маршрут Руднєва-Ломоносова, Руднєва-Лісокомбінат), СПД Шуніна Н.Д. (маршрут Торговиця-Центр) та ТзОВ «ЛМСІ» (маршрут Руднєва-Лісокомбінат, Руднєва-Ломоносова в режимі експрес).

20 січня 2017 року до Надвірнянської міської ради поступила заява від суб’єктів господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування у м.Надвірна, щодо погодження підняття тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах на 1 грн, з 3 грн до 4 грн з 30 січня 2017 року.  Перевізники мотивують підняття вартості проїзду важкою фінансово-економічною ситуацією, кризовою ситуацією на ринку транспортних перевезень, підвищенням вартості палива та збільшення мінімальної заробітної платні.

Керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (до повноважень органів сільських, селищних, міських рад належать встановлення в порядку і межах, визначених законом, тарифів на транспортні послуги) в угодах, укладених між Надвірнянською міською радою та суб’єктами господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування у м.Надвірна, чітко прописано, що питання збільшення вартості проїзду погоджується виключно з Надвірнянською міською радою, про що приймається відповідне рішення сесії Надвірнянської міської ради. Перевізники завчасно, не менше як за 10 днів, повинні подати письмове підтвердження розрахунків економічної обґрунтованості зміни вартості проїзду. Дане питання повинно бути спочатку ретельно вивченим та розглянутим депутатськими комісіями міської ради. І вже після того питання підняття вартості тарифів на перевезення виноситься на розгляд сесії, де депутати міської ради вирішують чи погоджувати, чи не погоджувати дане питання. Крім того, про збільшення або зменшення вартості проїзду на маршрутах, перевізники повинні повідомити у засобах масової інформації.

 На сьогоднішній день згідно рішення Надвірнянської міської ради від 09.09.2015 року №2356-53/2015 «Про тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Надвірна» вартість проїзду міським транспортом становить 3 грн. (три гривні) за один рейс (проїзд), крім пільгових категорій населення, визначених чинними нормативними актами, та для студентів денної форми навчання на навчальний період з 01 вересня по 01 липня  2,5 грн. (дві гривні 50 копійок) за один рейс (проїзд).

Рішення перевізників про підняття тарифів на проїзд міським транспортом є неправомірним та ухваленим в односторонньому порядку без жодного обговорення, а встановлення вартості проїзду 4 грн. є незаконним та безпідставним. 30 січня Надвірнянська міська рада направила перевізникам відповідну претензію з вимогою протягом одного дня привести вартість проїзду у відповідність до рішення Надвірнянської міської ради від 09.09.2015 року №2356-53/2015. Якщо ця вимога буде не виконана, Надвірнянська міська рада має право в односторонньому порядку розірвати з перевізником договір  про перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування у м.Надвірна.

Тому звертаємо увагу всіх мешканців м.Надвірна на те, що підняття тарифів на проїзд міським транспортом є незаконним і вартість проїзду за один рейс надалі становить 3 грн. (три гривні).

Вверх