Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

17.04.2019

Від чистоти в кожному дворі до чистоти в рідному місті

Наближення величного свята – Христового Вокресіння для кожного християнина осяяне передчуттям радості і надії, прагненням духовного очищення.  Традиційно перед Великодніми святами ми, надвірнянці, як дбайливі господарі завжди дбали про порядок біля своїх домівок, прилеглих до них територіях, на вулицях, в парках, скверах, відпочинкових зонах. Приємно відзначити, що чистота Надвірної та її околиць стала справою честі всіх жителів міста. Адже з року в рік, завдяки згуртованості та спільній налагодженій праці нашої громади, ми доводимо, що дійсно любимо своє місто і хочемо бачити його завжди чистим та охайним.

Сподіваюся, що і цього року напередодні величного християнського свята всі підприємства, установи, організації, підприємці, заклади освіти і культури, охорони здоров’я, ОСББ, спортивні, молодіжні, релігійні та громадські організації, дошкільні та позашкільні навчальні заклади, молодь та мешканці міста не залишаться байдужими, а подбають про наведення чистоти і порядку на вулицях, в парках, скверах, прибудинкових територіях, біля власних осель, адміністративних,  господарських та виробничих приміщень, закладів торгівлі та громадського харчування, прилеглих до них територіях, впорядкують огорожі та території, закріплені за відповідними об’єктами господарювання. Комунальні служби вже кілька останніх тижнів працюють в посиленому режимі і докладають усіх зусиль, щоб привести м.Надвірна в належний санітарний стан після осінньо-зимового періоду та підготувати місто до Великодніх свят. Проте кожен надвірнянець має бути свідомими і підтримувати також належну чистоту на власних подвір’ях, а саме: прибрати прилеглі території, очистити їх від бур’янів та залишків минулорічного листя, полагодити та пофарбувати огорожі, прибрати та почистити прилеглі території біля огорож, обочини, тротуари тощо.

Також звертаюсь з проханням завчасно впорядкувати могили померлих, для того, щоб комунальні служби мали змогу якнайскоріше зібрати та вивезти з кладовища сміття. Користуючись нагодою, закликаю відмовитися від пластикової поминальної атрибутики, яка є шкідливою для екології та небезпечною для здоров’я і життя людей.

Шановні надвірнянці!

В переддень величного християнського свята Воскресіння Христового, звертаюся до Вас з проханням впорядкувати прилеглі території біля своїх домоволодінь і тим самим зробити свій посильний внесок у підготовку міста до Великодніх свят. За чистоту та затишок міста повинен дбати кожен його мешканець, адже  маємо усвідомити основне, що порядок починається з себе: від чистоти у кожному дворі до чистоти у цілому місті. Саме згуртованою та налагодженою працею, спільно всією надвірнянською громадою, не словом, а ділом доведемо, що ми любимо своє рідне місто.

З повагою,

міський голова                                           Зіновій Андрійович

Вверх