Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

27.08.2015

Відбулись громадські слухання з обговорення проекту рішення «Про тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Надвірна».

           26 серпня 2015 року у залі засідань Надвірнянської міської ради відбулись громадські слухання з обговорення проекту рішення «Про тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Надвірна».
       Громадські слухання відбулись згідно рішення міської ради від 16.07.2015 року №2354-52/2015 «Про проведення громадських слухань з питань тарифів(вартості) проїзду на автобусних маршрутах загального користування у м.Надвірна». Інформацію про обговорення проекту рішення доповідав завідувач юридично-організаційним відділом Ярослав Дем’янчук. Співдоповідачем виступав Тарас Пекарський – секретар міської ради. В обговоренні, що тривало майже одну годину прийняли участь представники перевізників.
        Підняття тарифу перевізники обгрунтовували істотною зміною вартості основних складових собівартості проїзду у бік зростання. З травня 2014 року, коли був затверджений тариф 2 грн. за один рейс(проїзд), по даний час змінилась на 30%-70%: вартість паливно-мастильних матеріалів, автозапчастин, автомобільних шин, технічного огляду, заробітна плата та інші складові собівартості.
             На завершення учасники слухань більшістю голосів підтримали проект рішення в якому пропонується встановити тариф з 01.10.2015 року 3 грн. за один рейс(проїзд), крім пільгових категорій населення, визначених чиним законодавством, а для студентів на навчальний період – 2 грн. за один рейс(проїзд).

Вверх