Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

12.07.2017

Відбулись громадські слухання

11 липня 2017 року в Надвірнянській міській раді відбулися громадські слухання щодо обговорення проекту регуляторного акту «Положення про оренду окремих елементів благоустрою міста для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків на території м.Надвірна».  Проект положення протягом місяця був розміщений на веб-сайті Надвірнянської міської ради і громадяни мали можливість ознайомитися та подавати до свої пропозиції чи зауваження.

Заступник міського голови Василенко В.В. зупинився на основних нормах, передбачених даним положенням. Зокрема зазначив, що вищевказане положення розроблено з метою визначення порядку справляння орендної плати за окремі елементи благоустрою міста та встановлення ступеню відповідальності за несвоєчасну сплату орендної плати або ухилення вiд неї. Ставки орендної плати за орендовані елементи благоустрою міста для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності встановлюються даним положенням та за взаємною згодою сторін у договорі оренди. Положенням передбачено визначення розмірів та методика розрахунку орендної плати.

Під час обговорення даного положення поступила пропозиція до планових місць для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності, крім мікрорайону Руднєва та зони відпочинку ім.Н.Яремчука, доповнити перелік місць – міський парк ім.І.Франка.

За результатами обговорення вирішено винести проекти положення на розгляд профільної депутатської комісії та сесії міської ради з врахуванням всіх зауважень та пропозицій.

Вверх