Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

12.07.2017

Відбулись громадські слухання

11 липня 2017 року в Надвірнянській міській раді відбулися громадські слухання щодо обговорення проекту регуляторного акту «Положення про оренду окремих елементів благоустрою міста для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків на території м.Надвірна».  Проект положення протягом місяця був розміщений на веб-сайті Надвірнянської міської ради і громадяни мали можливість ознайомитися та подавати до свої пропозиції чи зауваження.

Заступник міського голови Василенко В.В. зупинився на основних нормах, передбачених даним положенням. Зокрема зазначив, що вищевказане положення розроблено з метою визначення порядку справляння орендної плати за окремі елементи благоустрою міста та встановлення ступеню відповідальності за несвоєчасну сплату орендної плати або ухилення вiд неї. Ставки орендної плати за орендовані елементи благоустрою міста для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності встановлюються даним положенням та за взаємною згодою сторін у договорі оренди. Положенням передбачено визначення розмірів та методика розрахунку орендної плати.

Під час обговорення даного положення поступила пропозиція до планових місць для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, пересувних зоопарків для здійснення підприємницької діяльності, крім мікрорайону Руднєва та зони відпочинку ім.Н.Яремчука, доповнити перелік місць – міський парк ім.І.Франка.

За результатами обговорення вирішено винести проекти положення на розгляд профільної депутатської комісії та сесії міської ради з врахуванням всіх зауважень та пропозицій.

Вверх