Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

13.09.2018

Відділ державної реєстрації Надвірнянської міської ради працює в оновленому приміщенні

З метою децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, забезпечення її відкритості та прозорості, оперативності та своєчасності, раціональної мінімізації кількості документів та процедурних дій  з квітня 2016 року у Надвірнянській міській раді утворено відділ державної реєстрації. Даним відділом надаються такі послуги, як: реєстрація прав власності на нерухоме майно (земельні ділянки, квартири, житлові та нежитлові приміщення, домоволодіння тощо), інших речових прав (договори оренди, прав постійного користування тощо), реєстрація обтяжень та ін. З часу функціонування даного відділу було сформовано понад 3700 справ, відповідно до міського бюджету поступило близько 532 тис. грн.

До сьогоднішнього дня відділ знаходився в приміщенні управління статистики по  вул.Грушевського, 18. У зв’язку з підписанням 17 травня 2018 року  Меморандуму про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг між Надвірнянською міською радою та Надвірнянською РДА, з 12 вересня цього року відділ працює в оновленому приміщенні Управління надання адміністративних послуг Надвірнянської РДА, яке розташоване на вул.Визволення, 2 (Надвірнянська ОДПІ).

Відкриття даного приміщення відбулось у середу, 12 вересня, на яке завітали міський голова Зіновій Андрійович, перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, заступник голови РДА Ярослав Гундяк та заступник міського голови Василь Василенко.

Попереднє приміщення відділу реєстрації міської ради було розташоване на 2-му поверсі п’ятиповерхової будівлі, на околиці міста, що створювало незручності мешканцям міста та району. Також тут не можливо було забезпечити доступ громадян з особливими фізичними потребами.

Оновлене приміщення на вул.Визволення, 2 розташоване в центральній частині міста, поблизу банків (що зручно при оплаті послуг), забезпечено парковкою, пандусом та кнопкою виклику адміністратора.

В рамках підписаного Меморандуму відділ реєстрації Надвірнянської міської ради співпрацюватиме з Управлінням надання адміністративних послуг, де функціонує система керування чергою,  робоча станція для надання адміністративних послуг УДМС по оформленні та видачі паспортів громадянина України нового взірця, впроваджено програму електронного документообігу.

Окрім відділу реєстрації тут також буде здійснюватися прийом заяв громадян для призначення субсидій на житлово-комунальні послуги та реєстрацію місця проживання.

Отже, наголошуємо, що з 12 вересня 2018 року  Надвірнянська міська рада  здійснює державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень  в приміщенні Центру надання адміністративних послуг за адресою: м.Надвірна, вул.Визволення, 2 (перший поверх). Прийом громадян з понеділка по п’ятницю: з 8.00 год. до 15.00 год. без обідньої перерви. Вихідні дні: субота, неділя.

Вверх