Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

09.07.2019

Відкрита першість м.Надвірна з міні-футболу

На минулому тижні завершились чергові дитячі змагання з міні-футболу в рамках відкритої першості м.Надвірна. Як і завжди ці змагання організувала і провела районна федерація міні-футболу (голова Віктор Татаренко), а співорганізаторами змагань виступила Надвірнянська міська рада в особі міського голови Зіновія Андрійовича.

Цього разу участь у змаганнях взяли 8 команд, які після проведених відбіркових ігор визначили четвірку найсильніших, яка в одноколовому турнірі і розіграла комплекти призів і нагород.

Перед початком ігор фінальної частини було проведено відкриття змагань, на якому міський голова Зіновій Андрійович побажав учасникам чесної спортивної боротьби, успіхів у міні-футбольних змаганнях. Також  на потреби районної федерації міні-футболу було вручено комплект футбольних сіток для проведення наступних турнірів.

А потім розпочалось і саме футбольне дійство – 4 команди, а саме: «Торнадо» Надвірна, ФК «Заріччя», ФК «Надвірна» та «Горгани» Зелена розіграли звання переможця.

З самого початку було помітно, що виділяється своєю грою команда ФК «Заріччя», яка спокійно переграла своїх основних опонентів з Надвірної , при чому досить переконливо. А остання гра з «Горганами» була для зарічанців простою формальністю, хоча і цю гру команда ФК «Заріччя» також виграла з вагомою різницею у рахунку.

У очній зустрічі між двома надвірнянськими командами  «Торнадо» та ФК «Надвірна» вирішувалась доля другого місця, при чому завдяки кращій різниці забитих та пропущених м’ячів перевагу мали гравці «Торнадо», яких цілком задовольняв і нічийний рахунок, в той час, як їх суперникам була потрібна лише перемога. Двічі ФК «Надвірна» виходила вперед і двічі «торнадівці» зрівнювали рахунок. У підсумку нічия 2:2, що дозволило «Торнадо» стати другими призерами, а команді ФК «Надвірна» довелось задовільнитись третім місцем.

Одразу після закінчення останньої гри відбулось нагородження команд-призерів, яке проводили Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, депутат міської ради Василь Кузюк та почесний гість турніру – учасник АТО Володимир Каралаш.

За зайняте четверте місце грамоти отримали гравці команди «Горгани» Зелена (капітан Назар Борисюк, тренер Василь Завадський). Також міський голова Зіновій Андрійович нагородив пам’ятними медалями від Надвірнянської міської ради всіх гравців зеленської команди. Бронзові медалі та грамоти вручили команді ФК «Надвірна» (капітан Ярослав Каралаш). Фіналісти змагань – команда «Торнадо» з Надвірної (капітан Денис Максим’юк) була пошанована срібними медалями та дипломами. А всі головні призи – футбольний м’яч, кубок, золоті медалі та грамоти у команди ФК «Заріччя».

Як і завжди були визначені кращі гравці відкритої першості м.Надвірна з міні-футболу. Ними стали воротар Євген Кіндратюк («Горгани»), захисник Олександр Бойко («Торнадо»), нападник Олег Гоцуляк (ФК «Надвірна»), самий технічний гравець Євген Данилюк (ФК «Заріччя») та кращий гравець турніру Тарас Гуменюк (ФК «Заріччя»). Всі ці гравці отримали пам’ятні призи та відповідні дипломи, які їм вручив Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович. Також організатори змагань визначили символічну збірну відкритої першості м.Надвірна – до неї увійшли воротар Євген Іванів (ФК «Надвірна»), захисники Тарас Зоренко (ФК «Заріччя») та Валентин Туєшин («Торнадо»), нападники Ростислав Остап’юк («Горгани») та Владислав Івасик (ФК «Заріччя»).

У заключному слові міський голова Зіновій Андрійович подякував учасникам змагань за відмінну якість футбольної майстерності, жагу до перемоги, чесну та безкомпромісну боротьбу на спортивному майданчику. Також він висловив надію, що до кінця поточного року буде проведено ще не менше 5 подібних турнірів, зокрема традиційні турніри до Дня Незалежності та до Дня міста Надвірна, кубок «Козацька слава», присвячений Дню українського козацтва та запросив всіх бажаючих взяти участь у цих змаганнях.

Прес-служба районної

федерації міні-футболу

Вверх