Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

07.11.2016

Відкриття Соціального центру благодійного фонду «Карітас – Надвірна»

У суботу, 5 листопада, відбулось посвячення Соціального центру благодійного фонду «Карітас – Надвірна» Коломийсько-Чернівецької Єпархії УГКЦ. На урочисте відкриття завітали правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василій (Івасюк), священнослужителі Надвірнянського та Пнівського деканатів, представники районної та місцевої влад, чеська делегація з м.Крнов, депутати районної та міської рад, громадськість.

Ініціатором відкриття соціальної їдальні є голова організації благодійного фонду «Карітас-Надвірна» Коломийсько-Чернівецької Єпархії УГКЦ отець Андрій Будзак. Головна мета цього проекту – це забезпечення харчуванням представників малозабезпечених верств населення. Посвяту їдальні провів правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василій. Отець Андрій Будзак висловив щирі слова вдячності всім причетним до відкриття данного соціального центру, спільно з Архієреєм Кир Василієм вручив подяки всім, хто фінансово, морально чи своєю працею підтримав дану ініціативу. Зокрема, таку подяку з рук Архієрея Кир Василія отримав і міський голова Зіновій Андрійович, який зазначив, що завдяки благодійному фонду «Карітас» у Надвірній та підтримці небайдужих людей з’явився ще один центр доброти і милосердя. Тут всі потребуючі зможуть не тільки поїсти, а й отримати підтримку та допомогу. Також наголосив, що Надвірнянська міська рада активно сприяє реалізації подібних проектів і в майбутньому надалі буде співпрацювати з благодійними організаціями в цьому напрямку. Варто зазначити, що Надвірнянська міська рада також долучилась до ініціативи БФ «Карітас-Надвірна» та надала фінансову підтримку в сумі 30 тис. грн..

На відкриття завітали також наші побратими з Республіки Чехія, зокрема голова «Карітас-Крнов» Моніка Дудова, яка активно співпрацює з Надвірнянським благодійним фондом з 2015 року. Чеські гості з нагоди відкриття Соціального центру в м.Надвірна привезли багато подарунків, матеріальної та гуманітарної допомоги.

Після урочистостей всіх нужденних та малозабезпечених частували смачними стравами.

Для утримання і подальшого облаштування Соціального центру «Карітас-Надвірна» закликає всіх небайдужих відгукнутись і в подальшому сприяти цій благородній справі, долучившись до покращення матеріально-технічної бази та придбання продуктів для приготування обідів потребуючим.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

dsc_0579

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх