Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

15.04.2019

Відкриття спортивного майданчика на території Надвірнянського ліцею

Сьогодні, 15 квітня, на території Надвірнянського ліцею відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика та проведено Міський турнір з волейболу, приурочений всесвітньому Дню здоров’я. Відкриття такого майданчика стало можливим завдяки спільним зусиллям міської та районної влад. Роботи по влаштуванню штучного покриття на існуючому волейбольному майданчику для занять учнів Надвірнянського ліцею були розпочаті ще в минулому році і нещодавно завершені. Надвірнянською міською радою надано субвенцію районному бюджету в сумі 293 400 грн. на реалізацію даного проекту. Понад 400 тис. грн. профінансовано з державного та районного бюджетів.

На урочисте відкриття майданчика завітали представники районної та міської влади, духовенство, керівництво, педагоги та учні ліцею. У своїх виступах голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, начальник відділу освіти Надвірнянської РДА Степан Северилов та директор Надвірнянчького ліцею Антон Ревтюк наголосили на важливості реалізації подібних проектів. Як зазначив Зіновій Андрійович, за останні роки в м.Надвірна значно покращилась інфраструктура спортивних та дитячих майданчиків та створюються належні умови для організації дозвілля дітей та молоді, забезпечення  систематичних занять фізичною культурою і спортом жителів, покращення  спортивного рівня підготовки учнів шкіл, молоді міста, заохочення до  здорового  способу  життя. Так в рамках реалізації обласних проектів в Надвірній відкрито скейтпарк для катання на велосипедах, роликах та скейтбордах; багатофункціональний спортивний майданчик; баскетбольний майданчик; замінено штучне покриття на футбольному майданчику по вул.Мазепи. За кошти міського бюджету встановлено вуличні тренажери, облаштовано дитячі та спортивні майданчики в міському парку, зоні відпочинку, на прибудинкових територіях, в  приватному секторі тощо. І сьогодні ми стали свідками відкриття ще одного майданчика, що стало можливим завдяки спільним зусиллям керівництва району та міста, депутатському корпусу районної та міської рад і виконавчої гілки районної влади, а також висловив щиру подяку всім, хто долучився та допоміг втілити в життя ідею влаштування такого майданчика.

Після урочистого перерізання стрічки, отець Ігор Шліхутка провів посвяту нового спортивного майданчика. По закінченню урочистостей розпочався Міський турнір з волейболу серед учнів міста, приурочений всесвітньому Дню здоров’я.

Варто зазначити, що незабаром спільними зусиллями районної та міської влади буде також встановлено майданчик для фізкультурно-оздоровчих занять учнів Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 та спортивно-дитячий майданчик в районі вул.Хмельницького-Відродження в м.Надвірна.

Вверх