Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

30.04.2016

Відновлення однієї з найдавніших вулиць Надвірної – вулиці Лисенка

        

Розпочався сезон по відновленню та ремонту дорожнього покриття вулиць та доріг міста Надвірна. При розробці Плану соціально-економічного розвитку спільно з депутатським корпусом та громадою міста визначено перелік пріоритетних вулиць, прибудинкових територій та пішохідних доріжок, де є потреба в першочерговому проведенні ремонтних робіт. Вулиця Лисенка потрапила в число таких вулиць. Варто зазначити, що вулиця Лисенка зберегла свою первинну історичну назву ще з початку ХХ століття.

  Дана вулиця комунальної форми власності і перебуває на балансі Надвірнянської міської ради. Оскільки дана вулиця знаходиться в центральній частині міста, де спостерігається постійне навантаження та значний потік автотранспорту до ринку, вирішено провести капітальний ремонт дорожнього полотна, а саме мощення бруківкою. Використовуючи досвід минулих років мощення бруківкою вулиць, в порівнянні з асфальтом, є дешевшим та практичнішим.

  Беручи до уваги паспорт вулиці, а також враховуючи побажання мешканців вул.Лисенка, ремонтні роботи розпочались із тротуару, а після чого роботи продовжаться на проїзній частині. За попередніми розрахунками вартість проведення даних робіт складає близько 285 тис. грн. Станом на квітень місяць 2016 року орієнтовна кошторисна вартість 1 м² – 370-385 грн.

  На даній вулиці значне транспортне навантаження, тому спільно із депутатським корпусом, виконавчим комітетом міської ради та громадою міста вирішено встановлювати бруківку відповідної якості. Враховуючи цінову політику, а також якість продукту, на конкурсних засадах обрано бруківку українського виробництва фірми «Магік». З даним матеріалом в місті працюють вже не один рік, якість бруківки перевірена часом. До вибору матеріалу та проведення якості робіт міський голова підходить завжди прискіпливо та вимогливо. Роботи проводяться  за відповідними нормами, щоб покриття дороги не просідало і термін експлуатації  був довший, так як і на вулицях Петрушевича, Шептицького та Федьковича, де було проведено капітальний ремонт в минулому році.

  Ремонт частини вулиці Лисенка планують завершити до кінця травня і перейти до виконання робіт по відновленню інших вулиць міста.

  В травні-червні місяці 2016 року заплановано розпочати роботи по капітальному ремонту та фактично нового будівництва вул.Ринкова. По даному питанню в лютому місяці відбулась нарада з приватними підприємцями, які проводять свою підприємницьку діяльність в приміщеннях по вул.Ринкова. Підприємці підтримали ініціативу міського голови Зіновія Андрійовича і погодились прийняти дольову участь у фінансуванні проведення ремонту вул.Ринкова. В міському бюджеті на проведення даних робіт передбачено кошти в сумі 150 тис. грн. Станом на квітень місяць 2016 року орієнтовна кошторисна вартість ремонту вул.Ринкова становить приблизно 260-270 тис. грн.

  Влітку цього року заплановано розпочати капітальний ремонт (мощення бруківкою) вул.Визволення. На сьогодні розробляється проектно-кошторисна документація. Враховуючи висновки спеціалістів, вирішено мостити бруківку на даній вулиці більшої товщини (80 мм), оскільки тут спостерігається значне транспортне навантаження вантажівками. Крім того, проводитимуться роботи по відновленню тротуарів, пішохідних доріжок та прибудинкових територій в мікрорайонах Руднєва, Ломоносова, вул.Мазепи, вул.Крушельницької, вул.Кн.Ольги, вул.Франка та ін.

  Якщо повернутись до історії нашого міста, ще за давніх часів покриття всіх вулиць центральної частини було вимощене брущаткою, що добре зберігається навіть за більш як сто років. Масово асфальтувати надвірнянські дороги почали вже в радянські часи. Сьогодні завдання стоїть не тільки провести ремонт, а й відновити історичний вигляд вулиць центральної частини міста таких, як: Лисенка, Петрушевича (колишня назва Пекарська), Федьковича, Визволення, Шептицького (колишня назва Кілінського), Крушельницької (колишня назва Сокола) та ін.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх