Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

01.11.2018

Відновлення тротуарів та пішохідних доріжок

Протягом останніх років місто Надвірна оновило та осучаснило свій вигляд завдяки проведенню комплексного благоустрою та покращенню дорожньої інфраструктури. Силами Надвірнянської міської ради відновлено вулиці, облаштовано бруківкою прибудинкові території, побудовано нові тротуари та пішохідні доріжки. В першу чергу капітальний ремонт проводять на тих об’єктах, де стан дорожнього покриття є в незадовільному стані. З метою покращення умов проживання мешканців міста, велику увагу  приділяють житловому фонду міста, мікрорайонам та приватному сектору. При проведенні робіт по відновленню дорожньої інфраструктури важливим є також забезпечення безпеки пішоходів, особливо в місцях, де спостерігається велике транспортне навантаження.

Так, нещодавно підрядною організацією завершились роботи по фактично новому будівництву тротуару по вул.Кармелюка. Вулиця Кармелюка є важливою стратегічною транспортною артерією. По даній вулиці проходить дорога загального користування місцевого значення С-090901 Надвірна-Бистриця, яка співпадає з вулицями Мазепи, Чорновола, Соборна і Кармелюка. На даній дорозі щодня спостерігається інтенсивне транспортне навантаження  великогабаритними вантажівками, що завдає певних незручностей жителям вулиці Кармелюка та прилеглих вулиць. Тому з метою створення безпечних та комфортних умов для пішоходів, було вирішено включити капітальний ремонт частини вищевказаного тротуару в План соціально-економічного розвитку. При будівництві даного тротуару використовували сучасний будівельний матеріал – бруківку. Крім того, при будівництві тротуару також встановлено пандуси та опуски для створення належних і комфортних умов для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Варто зазначити, що цього року за кошти міського бюджету здійснено також відновлення тротуарів по вул.Мазепи (біля ЗОШ №2, районної бібліотеки та ДНЗ «Сніжинка»), на перехресті вулиць Княгині Ольги та Котляревського та по вул.Соборна.

Вверх