Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

06.08.2018

Відновлення вулиці Комарова

 

Комунальними службами міста Надвірна продовжується виконання Плану соціально-економічного розвитку міста на 2018 рік, зокрема, що стосується відновлення об’єктів дорожньої інфраструктури. Цього року керівництвом міської ради та депутатським корпусом велику увагу приділяють вулицям, прибудинковим територіям та тротуарам не тільки центральної частини міста, а й мікрорайонів та приватних секторів всього міста Надвірна. Пріоритетними залишаються і ті об’єктам, де роботи були розпочаті ще в минулих роках, і на даний час підрядними організаціями здійснюється наступний етап капітальних робіт.

До таких вулиць належить і вул.Комарова, яка є комунальної форми власності і перебуває на балансі Надвірнянської міської ради. Ще в 2016 році було вирішено провести капітальний ремонт даної вулиці, оскільки вона знаходилась в жахливому та непридатному для проїзду стані, що завдавало великих незручностей для мешканців даної та прилеглих вулиць. Оскільки тут великий об’єм робіт, який потребує значного фінансування, вирішено провести поетапне відновлення вулиці. Цього року при формуванні Плану соціально-економічного розвитку було включено проведення третього етапу капітального ремонту вул.Комарова. Враховуючи значний відсоток руйнацій, дорожнє покриття вирішено відновити за допомогою бруківки, так, як вона володіє якіснішими експлуатаційними характеристиками та надає кращого естетичного вигляду, ніж асфальт. В 2016-2017 рр. бруківкою вимостили понад 1100 м² даної вулиці. Цього року відновлено ще близько 500 м² вул.Комарова.

Крім того, з метою створення сприятливих умов для розвитку дітей та проведення їх дозвілля Надвірнянською міською радою в минулих роках було облаштовано дитячий майданчик на вул.Комарова та проведено комплексний благоустрій прилеглої території.

Вверх