Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

14.06.2017

Відновлення вулиці Купчинського

Планом соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 рік передбачено ще ряд об’єктів дорожньої інфраструктури, на яких заплановано проведення ремонтних робіт. Крім оновлення прибудинкових територій та будівництва тротуарів, здійснюється також облаштування вулиць комунальної форми власності. Особливу увагу приділяють тим об’єктам, де роботи були розпочаті ще в минулих роках, і на даний час підрядними організаціями здійснюється другий етап капітальних робіт. Крім того, перевага надається тим вулицям, дорожнє покриття яких зазнало великий відсоток руйнацій та перебуває в непроїзному стані.

Враховуючи вищевказане, депутатським корпусом цього року  включено вулицю Купчинського в перелік вулиць, де необхідним є проведення капітального ремонту. Раніше дана вулиця знаходилась в жахливому та непридатному для проїзду стані, що завдавало великих незручностей для мешканців. В 2016 році силами КП «Надвірнаводоканал» було здійснено реконструкцію водопроводу на вул.Купчинського. Внаслідок проведених земляних робіт відсоток руйнацій асфальтного покриття ще збільшився. Тому ще в минулому році дана вулиця була включена в План соціально-економічного розвитку міста для проведення капітального ремонту дорожнього полотна. Оскільки тут великий об’єм робіт, який потребує значного фінансування, вирішено провести поетапне відновлення вулиці. В 2016 році бруківкою вимостили понад 400 м² дорожнього покриття вул.Купчинського. Цього року підрядна організація приступила до другого етапу капітального ремонту даної вулиці.

Варто зазначити, що на даний час розпочато роботи по відновленню дорожнього полотна і на вулиці Шептицького та М.Підгірянки. Крім того, при сприятливих погодних умовах здійснюються роботи по асфальтуванню вифрезеруваних ділянок по вулицях Франка та Котляревського.

Вверх